НОВИНИ ДНЯ: Майже сухо: якою буде погода на вихідних і де чекати спекотних +32  Коли їхати на риболовлю у червні 2026: найбільш вдалі дні для великого улову  "Бункера в нього немає": три сценарії, чому Лукашенко різко дав "задню" щодо України  НБУ фіксував девальвацію: чому курс долара різко зріс в червні та чи є паніка на ринку  Івана Купала більше не в липні: чому змінилася дата й коли свято у 2026 році  Україна тримає позиції: в Пентагоні побачили поліпшення ситуації на фронті  Ціни на пальне впадуть? Чому бензин та дизель дешевшають повільніше, ніж світова нафтавсі новини дня
Політика
Україна
02.04.2023 5938

"Мерседес на ЗСУ": біля Києво-Печерської Лаври відбувається мітинг проти УПЦ МП

Священики Московського патріархату виставили колонки та намагаються перекричати протестувальників.

7822436b98cb2a1be927deec3fe6399e_02.04.23

Біля Києво-Печерської Лаври громадяни зібрались на акцію, з вимогою виселити представників УПЦ Московського патріархату з української святині. Пише ТСН. 

Про це повідомляє Радіо свобода.

Декілька сотень учасників акції прийшли до Києво-Печерської Лаври. В руках у протестувальників українські прапори, а також плакати за надписами "пашу в рашу", "московський патріархат — за російським кораблем", "геть московських попів". При цьому вони скандують: "Мерседес на ЗСУ".

Біля входу до лаври зібралась невелика кількість представників УПЦ МП, які влаштували молебень. Священики Московського патріархату виставили колонки та намагаються перекричати протестувальників.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що обрання запобіжного заходу колишньому наміснику Києво-Печерської Лаври митрополиту Павлу Лебедю у Шевченківському суді було перепризначено на сьогодні, 1 квітня.

Крім того, ми раніше інформували, що 1 квітня СБУ вручила підозру митрополиту УПЦ (МП) Павлу, у його резиденції проходить обшук (фото).

Оценка материала:

4.40 / 5
"Мерседес на ЗСУ": біля Києво-Печерської Лаври відбувається мітинг проти УПЦ МП 4.40 5 5
Політика / Україна
02.04.2023 5938
Еще материалы раздела «Україна»