НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 20 грудня для всіх знаків зодіаку: неочікуваний поворот у коханні і приємний бонус у справах  Гроші будуть, але не російські: ЄС виділив Україні кошти, задіявши "план Б"  Гороскоп на 20 грудня за картами Таро: Терезам - зважені рішення, Рибам - підтримка  Зарплати українців зростатимуть у 2026 році: Нацбанк назвав головну причину  Гороскоп на 20 грудня: Овнам - довгоочікувана зустріч, Скорпіонам - оцінка цілей  Попит на готівкову валюту в Україні впав до мінімуму з початку війни, - НБУ  До України йдуть морози — прогноз погоди на Різдвовсі новини дня
Бізнес
Економіка
03.04.2023 477

Усі гроші від нової програми МВФ підуть на покриття дефіциту держбюджету, - Марченко

Усі кредитні кошти за програмою Міжнародного валютного фонду (МВФ) на 15,6 млрд. доларів будуть використані на покриття дефіцитів держбюджету протягом чотирьох років.

Про це у коментарі РБК-Україна сказав міністр фінансів Сергій Марченко.

"Всі гроші за програмою підуть на потреби держбюджету", - зазначив він.

Міжнародний валютний фонд 31 березня схвалив кредитну програму з Україною на 15,6 млрд доларів. Вона розрахована на чотири роки, перший транш у розмірі 2,7 млрд доларів надійде на рахунки НБУ вже найближчими днями.

Ще 1,8 млрд доларів українська влада зможе отримати цього року двома траншами влітку і восени після виконання взятих на себе зобов'язань.

Оценка материала:

5.00 / 1
Усі гроші від нової програми МВФ підуть на покриття дефіциту держбюджету, - Марченко 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
03.04.2023 477
Еще материалы раздела «Економіка»