НОВИНИ ДНЯ: Початок астрономічного літа продовжує впливати на всіх: що чекає на всі знаки зодіаку до кінця червня  Російський кошмар у Криму стає реальністю: як Україна може змусити війська РФ відійти  Путін поскаржився на підготовку Заходу до війни з РФ: Сталіна теж звинувачували  Результат буде грандіозним: як ЗСУ знищують логістику та техніку росіян у Криму  Трамп назвав умову для переговорів з Росією: що має зробити Україна  "Готові до переговорів": Путін зробив нову заяву про Україну  Грози, град і шквали: які області 24 червня накриє негода й чи впаде температуравсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
21.04.2023 715

Чи будуть влітку працювати пляжі в Одесі: відповідь влади

Курортного сезону не буде.

37faa30ebeea3527f1c50fdba04ac35e_21.04.23

В Одесі та області цього року знову не буде пляжного сезону. Причиною є не лише розмінування акваторії Чорного моря, але й російські атаки по будівлях у курортній сфері. Пише ТСН. 

Про це повідомляє в ефірі одного з телеканалів заявив речник Одеської ОВА Сергій Братчук.

"Влучання у будівлі курортної сфери означають, що курортного сезону цьогоріч не буде. До настання нашої перемоги ми будемо говорити про розмінування акваторії Чорного моря", - сказав Братчук.

За його словами, публічного доступу до одеських пляжів не буде. Але незважаючи на це, місцева влада дасть можливість людям відпочивати: "Великих концертів не буде. "Танців на кістках" не буде".

Нагадаємо, днями в Одеській області українські військові знищили чергову дрейфуючу міну, яку несло до одного з пляжів. У Чорному морі високою залишається небезпека через ворожі міни.

Оценка материала:

5.00 / 1
Чи будуть влітку працювати пляжі в Одесі: відповідь влади 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
21.04.2023 715
Еще материалы раздела «Суспільство»