НОВИНИ ДНЯ: Як оформити дитині український паспорт, якщо один з батьків іноземець  Погода в Україні на 23 лютого: чи відступлять морози  Зеленський про теракт у Львові: Росія готує нові напади, силовики отримали завдання  "Чому вони не капітулюють?": Трамп здивований поведінкою Ірану, - Віткофф  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 23 лютого  Морози відступають, але йде шторм: де погіршиться погода в останній понеділок лютого  Відлік пішов: США дали Ірану 48 годин на відповідь — Axiosвсі новини дня
Політика
Світ
25.04.2023 607

РФ може піти у наступ на кількох ділянках, тому США посилюють допомогу ЗСУ, - Білий дім

Російські військові з покращенням погодних умов можуть піти у наступ на кількох ділянках фронту в Україні.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву координатора стратегічної комунікації Ради з нацбезпеки США Джона Кірбі, яку приводить "Голос Америки".

"Ми знаємо, що навесні, коли погода покращиться, а вона вже починає покращуватися, можемо очікувати, що росіяни захочуть піти в наступ на деяких ділянках", - йдеться у заяві.

Кірбі додав, що США не знають точно, де і як вони це зроблять. Саме тому США хочуть забезпечити Україну потрібною допомогою.

"Якщо вони (українці - ред.) приймуть рішення щодо власних наступальних операцій, вони б мали можливості їх провести", - додав Кірбі.

За словами координатора стратегічної комунікації Ради з нацбезпеки США, Збройним силам України потрібна бронетехніка, артилерія, протиповітряна оборона, матеріально-технічне забезпечення. Він додав, що важливим є підтримка військових на полі бою їжею, водою та паливом, що є елементом безперервної роботи. Саме тому для США це теж є пріоритетом серед військової допомоги Україні.

Оценка материала:

5.00 / 2
РФ може піти у наступ на кількох ділянках, тому США посилюють допомогу ЗСУ, - Білий дім 5.00 5 2
Політика / Світ
25.04.2023 607
Еще материалы раздела «Світ»