НОВОСТИ ДНЯ: Окупанти, щоб стримати ЗСУ, кидають в бій навіть несформовані бригади – Буданов  “Початок падіння путінського режиму”: Маломуж розповів, чому окупанти будуть змушені тікати з Бахмута  Путін наказав Шойгу зупинити наступ ЗСУ до початку жовтня, - ISW  Погода в Україні приготувала небезпечні "сюрпризи": синоптикиня розкрила подробиці  УПЦ МП ввела до свого синоду митрополита, якого нагороджував Путін  Замість “Київ за три дні”: Шойгу промовився, коли Росія збирається закінчити війну і “досягти цілей”  Чи мобілізують до війська чоловіків з інвалідністю ІІІ групи: пояснення юриставсе новости дня
Бізнес
Економіка
26.04.2023 256

ООН викупить у Євросоюзу надлишки українського зерна

Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП) готова забрати у Євросоюза надлишки українського зерна, через які у фермерів на ринках Східної Європи виникли проблеми. Організація доставити цю продукцію до країн, які цього найбільше потребують.

Про це заявив директор Глобального офісу ВПП у Брюсселі та Берліні Мартін Фрік, пише Politico.

«Доставка зерна деяким із найбідніших людей у світі має вирішальне значення в умовах цієї глобальної продовольчої кризи. Ми транспортуємо зерно з України через Чорне море і готові працювати з Європейською комісією та державами-членами, щоб знайти рішення», — повідомив Фрік.

Він зазначив, що ВПП має досвід вирішення складної логістики переміщення великих обсягів до країн, які цього потребують.

Оценка материала:

5.00 / 1
ООН викупить у Євросоюзу надлишки українського зерна 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
26.04.2023 256
Еще материалы раздела «Економіка»