НОВИНИ ДНЯ: Зеленський прокоментував можливі вибори в Україні: що сказав  Вихід ЗСУ без відходу армії РФ: Зеленський розкрив пропозицію США щодо Донбасу  Зеленський розробив успішну стратегію відповіді на мирний план Трампа — WSJ  США бачать шанс на прогрес у досягненні миру в Україні після чотирьох років вторгнення Росії — Reuters  У Кремлі відповіли, чи розглядається зупинення війни в Україні за корейським сценарієм  Папа Лев готовий приїхати до Києва: що заважає  Бойкот росіян дратує Кремль: Захарова закликає Єврокомісію "покинути планету"всі новини дня
Політика
Україна
28.04.2023 470

Підготовка до контрнаступу: понад 98% обіцяної бронетехніки вже в Україні

Каволі зазначив, що українці перебувають у "хорошій позиції", але попередив, що російська армія аж ніяк не зменшилася.

bf9087e68f1d7e99c9baf42dc6359401_28.04.23

Головнокомандувач силами НАТО в Європі генерал США Крістофер Каволі заявив, що українська армія своєчасно отримає всю необхідну зброю для очікуваного наступу. Пише ТСН. 

Про це інформує Welt.

За його словами, понад 98 відсотків обіцяної бойової техніки вже доправили до України.

"Я дуже впевнений, що ми забезпечили їх необхідними матеріалами, і що ми продовжуватимемо надавати поставки для підтримки їхніх операцій", — сказав він Конгресу США. "Згідно з моделюванням, яке ми дуже ретельно провели з ними, українці перебувають у хорошій позиції для контрнаступу проти російських військових".

Каволі також додав, що сухопутні сили Росії сьогодні більші, ніж вони були на початку війни, незважаючи на численні втрати у боях проти України. Зокрема, РФ втратила лише 80 літаків і досі має близько тисячі винищувачів.

Нагадаємо, у Мережі активно обговорюють, що Україна активно готується до контрнаступу, який, нібито мав розпочатися навесні, проте трохи затримується.

Раніше у ЗСУ заявили, що український контрнаступ розпочався "невеличкими кроками".

На думку журналістів Foreign Policy, перші 24 години контрнаступу стануть вирішальними.

За інформацією видання Politico, адміністрація Байдена боїться наслідків, якщо контрнаступ ЗСУ не вдасться.

Оценка материала:

5.00 / 1
Підготовка до контрнаступу: понад 98% обіцяної бронетехніки вже в Україні 5.00 5 1
Політика / Україна
28.04.2023 470
Еще материалы раздела «Україна»