НОВОСТИ ДНЯ: МАГАТЕ закликає Росію негайно повернути Запорізьку АЕС під повний контроль України  Країна НАТО незабаром може отримати проросійського лідера, який проти допомоги Україні – CNN  Новий "золотий вересень": Путін вирішив відсвяткувати окупацію українських територій  Баклажани, запечені з м'ясом сиром та помідорами: страва, яка підійде і для святкового столу  Україна поступово бере Крим під вогневий контроль — Подоляк  "Будуть або тікати, або гинути": генерал спрогнозував, як ЗСУ звільнятимуть Токмак  Баклажани, запечені з помідорами та сиромвсе новости дня
30.04.2023 280

Для населення ціна на газ залишиться незмінною ще на рік – Нафтогаз

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» продовжила дію тарифного плану «Фіксований» ще на рік на рівні ціни 7,96 грн за куб. м (з ПДВ).

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Ціна на газ для побутових клієнтів залишається незмінною. Це рішення було прийнято з урахуванням воєнного стану та економічної ситуації в Україні. Попри всю складність ситуації ми продовжимо тримати ціну палива для наших громадян на довоєнному рівні", – заявив очільник Групи «Нафтогаз» Олексій Чернишов.

У пресслужбі компанії зазначили, що «Нафтогаз України» безперебійно та стабільно забезпечує газом понад 12,4 млн українських домогосподарств.

Усі ці клієнти отримують газ відповідно до річного тарифного плану «Фіксований». Період дії тарифу складає: з 1 травня 2023 року по 1 травня 2024 року включно.

Оценка материала:

5.00 / 2
Для населення ціна на газ залишиться незмінною ще на рік – Нафтогаз 5.00 5 2
Бізнес / Ринки та компанії
30.04.2023 280
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»