НОВИНИ ДНЯ: Ідеальний момент усе виправити: 4 знаки зодіаку отримають потужний знак від Всесвіту 11 грудня  Путін перебільшує стійкість російської економіки  Донбас і вибори під час війни: що обговорюють у мирному плані та навколо нього  У НАТО немає плану на випадок виходу США, - Politico  До України іде похолодання: синоптикиня розповіла, якою буде погода цього тижня  Без Америки Європа у кризі — лідери шукають шляхи підтримки України та власної оборони  У Києві - дощ, на сході - мокрий сніг: якою буде погода в Україні 10 груднявсі новини дня
Політика
Україна
05.05.2023 526

Як на Банковій готуються до російських "ударів помсти за Кремль": відповідь нардепа

Україна ще від початку повномасштабного вторгнення РФ готова до спроб російських окупантів бити по урядовому кварталу.

b05fae59d525c4acc93ab41fc51e8afe_05.05.23

Член комітету ВР з нацбезпеки Федір Веніславський зауважив, що Росія намагалась атакувати так звані "центри ухвалення рішень" ще від перших днів повномасштабної війни, тому ці погрози Кремля не мають жодної новизни. Пише ТСН. 

Про це він сказав в ефірі Радіо Свобода.

"З перших днів війни ворог завдавав ударів по центрах прийняття рішень. Достатньо згадати Харківську, Миколаївську ОВА, які були об'єктом саме терористичних бомбових ударів РФ. І урядовий квартал був під прицілом. Завдяки умілим зусиллям наших військ ППО урядові будівлі не постраждали. Те, що вони були об'єктами атак, в цьому сумнівів немає ні в кого", - переконаний Веніславський.

За його словами, в будь-якому разі зусилля щодо прикриття неба над Києвом будуть лише нарощуватися.

"Київ - як столиця України - має важливе символічне значення для громадян України, і має важливе психологічне значення для росіян. Вони безперечно будуть продовжувати завдавати таких ударів, але бути впевненими, що вони не принесуть результатів, ми не можемо, але те, що ми до цього готові - так це точно", - додав нардеп.

Нагадаємо, заступник голови Ради Безпеки РФ Дмитро Медведєв після атаки безпілотників на Кремль заявив, що президента України Володимира Зеленського потрібно вбити.

В Офісі президента до таких погроз ставляться скептично. Так, радник голови ОП Михайло Подоляк заявив, що "порожня бочка сильніше дзвенить".

Оценка материала:

5.00 / 2
Як на Банковій готуються до російських "ударів помсти за Кремль": відповідь нардепа 5.00 5 2
Політика / Україна
05.05.2023 526
Еще материалы раздела «Україна»