НОВИНИ ДНЯ: Українські воїни пошкодили російський літак-розвідник А-50, - Генштаб  ФОПи, посилки та "податок на OLX". Мінфін оприлюднив великий "податковий законопроєкт"  Складено фінансовий гороскоп на тиждень з 23 по 29 березня 2026 року  "Божевільні": Орбан накинувся на колег з ЄС після саміту і знову заступився за РФ  Вчені виявили один із найбільших коралів світу віком понад 2000 роки: який вигляд він має  Весняний наступ РФ захлинається: експерт розповів, де ворог зазнав шалених втрат  США скасовують санкції проти Білорусі та готують візит Лукашенка до Вашингтона: подробицівсі новини дня
Бізнес
Економіка
07.05.2023 650

Криптобіржу Binance підозрюють у допомозі росіянам обходити санкції, - Bloomberg

Міністерство юстиції США почало розслідування щодо криптобіржі Binance через підозри, що майданчик дозволяв росіянам обходити санкції.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на джерела.

Зазначається, що наразі перевіряється, чи не порушувала криптобіржа або її посадові особи обмеження, запроваджені через російське військове вторгнення в Україну. Розслідування здійснює кримінальний відділ міністерства.

Binance також обговорює з американським Мін'юстом попередні претензії на адресу біржі, повʼязані з обходом санкцій щодо Ірану.

Представники криптобіржі запевняють, що компанія повністю дотримується всіх американських та міжнародних санкцій. Вони наголошують, що платформа "є абсолютно нетерпимою до подвійної реєстрації, анонімних осіб та прихованих джерел грошей".

Нагадаємо, у Binance великий досвід роботи з користувачами у країнах, стосовно яких запроваджено обмеження. За інформацією Reuters, з 2018 році біржа, попри санкції США, обробила іранських транзакцій на суму 8 млрд доларів.

Оценка материала:

5.00 / 2
Криптобіржу Binance підозрюють у допомозі росіянам обходити санкції, - Bloomberg 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
07.05.2023 650
Еще материалы раздела «Економіка»