НОВОСТИ ДНЯ: УПЦ МП ввела до свого синоду митрополита, якого нагороджував Путін  Замість “Київ за три дні”: Шойгу промовився, коли Росія збирається закінчити війну і “досягти цілей”  Чи мобілізують до війська чоловіків з інвалідністю ІІІ групи: пояснення юриста  Закуска з баклажанів: рецепт овочевої страви зі смаком грибів  Буданов назвав головну ціль безпілотників для атак на території РФ  Успішний удар по ЧФ РФ у Севастополі показує, що Кримський міст буде знищено – експерт  Макарони "гнізда" з фаршем на сковороді: простий рецепт на обід чи вечерювсе новости дня
10.05.2023 276

Кабмін розширив заборону на нафтопродукти

В Україні розширили заборону щодо нафтопродуктів, аби запобігти потраплянню російського палива на український ринок.

Про це повідомляє пресслужба Кабінету міністрів.

Зміни були внесені до постанови № 1147 "Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації".

Як пояснив заступник Міністра енергетики України Микола Колісник, відповідний крок допоможе захистити український ринок від потрапляння до нього палива невизначеного походження, тобто, російського. Він додав, що попри численні санкції, паливо Росії потрапляє до інших країн, а звідки на український ринок як ресурс невизначеного походження.

"За даними учасників ринку, такий ресурс реалізується з дисконтом, що робить економічно невигідними альтернативні маршрути постачання ресурсу походження non russian/не REBCO, які ринок активно вибудовував, долаючи дефіцит минулого року. Це спричиняло значний ризик дестабілізації паливного ринку", - пояснив заступник Міністра енергетики України Микола Колісник.

Зміни розширюють заборону на такі товари:

  • нафта й нафтопродукти, одержані з бітумінозних порід (мінералів), сирі;
  • нафта і нафтопродукти, одержані з бітумінозних порід (мінералів), крім сирих; продукти, в іншому місці не зазначені, із вмістом 70 мас.% або більше нафти чи нафтопродуктів, одержаних з бітумінозних порід (мінералів);
  • відпрацьовані нафтопродукти;
  • гази нафтові й інші вуглеводні в газоподібному стані;
  • паливо моторне альтернативне, в іншому місці не зазначене;
  • біодизель та його суміші, що не містять або містять менш як 70 мас.% нафти або нафтопродуктів, одержаних з бітумінозних порід.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кабмін розширив заборону на нафтопродукти 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
10.05.2023 276
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»