НОВОСТИ ДНЯ: 10 суперпродуктів, які чоловіки повинні їсти щодня  Скільки ще часу РФ зможе вливати мільярди у фінансування війни та звідки братиме кошти - The Еconomist  Яблучні пундики: рецепт смачного десерту  Болгарія більше не впускатиме авто з російськими номерами  Друга воєнна зима: чи будуть великі наступи та куди битимуть росіяни – CNN  Смачні пісні вівсяні котлети: рецепт, який здивує своєю простотою  Воллес порадив Зеленському посилити мобілізацію, бо "Росія потай мобілізує всю країнувсе новости дня
Політика
Світ
12.05.2023 556

Старі танки та набір нових солдатів. В НАТО розповіли про стан справ в армії Росії

Росія на війні проти України змушена використовувати старі танки Т-54 та погано підготовлених військовослужбовців.

52111898396_46670894bf_o_650x410_12.05.23

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву глави військового комітету НАТО адмірала Роба Бауера, яку приводить Reuters.

"Війна в Україні буде битвою між великою кількістю погано навчених російських військ із застарілою технікою та невеликими українськими силами з кращим західним озброєнням та підготовкою", - йдеться у заяві.

Бауер зазначив, що зараз Росія розгортає значну кількість танків Т-54 - старої моделі, розробленої в роки після Другої світової війни.

"Але проблема в тому, що у них, як і раніше, багато Т-54. Так що з точки зору кількості, це проблема", - сказав Бауер.

Також голова військового комітету НАТО сказав, що росіяни змушені брати участь у наборі великої кількості строковиків. За його словами, армія РФ змушена мобілізувати людей у великих кількостях та навчає їх користуватися старою технікою.

Тим часом українські військові зосередилися на якості, використовуючи західні системи озброєння та західну підготовку. Бауер додав, що різницю можна буде відчувати найближчими місяцями.

Нагадаємо, що Росія перекидає на лінію фронту в Україні старі радянські танки Т-55, але вони все ще можуть бути ефективними.

До цього в РФ заявляли, що почали застосовувати на фронті новітні танки Т-14 "Армата". ЗМІ оцінили ризики.

Оценка материала:

5.00 / 1
Старі танки та набір нових солдатів. В НАТО розповіли про стан справ в армії Росії 5.00 5 1
Політика / Світ
12.05.2023 556
Еще материалы раздела «Світ»