НОВИНИ ДНЯ: Риби, Раки та Скорпіони: фінансова ситуація до кінця липня може різко змінитися  СБУ випалила лігво ФСБ на Херсонщині: під ударом десятки окупантів та авто  Купівля авто з пробігом: як виявити приховані проблеми та не втратити гроші  Путін опинився в пастці Китаю: українські удари лише поглибили залежність — SCMP  Астронавтів можуть залишити на Місяці без шансів на порятунок: у NASA забили на сполох  Дощі, грози і температурні "гойдалки": якою буде погода в Україні протягом тижня  Інфляція сповільнилася, але НБУ попереджає: ціни знову зростутьвсі новини дня
12.05.2023 593

Банки скоротили видачу кредитів населенню

Середні відсоткові ставки за новими кредитами банків для населення у квітні 2023 року у національній валюті впали на 0,3 в.п. до 36,1% річних. Кредитний портфель скоротився.

Про це йдеться в оперативних даних Національного банку України (НБУ).

За даними НБУ, ставки за новими кредитами для населення в іноземній валюті впали з 2,6% до 2,2% річних.

Ставки за гривневими кредитами для підприємств за квітень не змінилися - 20,2% річних, за валютними зросли з 6,2% до 6,8%.

Кредитний портфель банків за квітень скоротився на 1,0% до 963 млрд гривень, у т.ч. населення скоротилося на 0,4% до 205 млрд гривень, підприємств скоротилося на 1,1% до 736 млрд гривень.

Оценка материала:

5.00 / 1
Банки скоротили видачу кредитів населенню 5.00 5 1
Бізнес / Фінанси та банки
12.05.2023 593
Еще материалы раздела «Фінанси та банки»