НОВИНИ ДНЯ: Майже в півтора рази більше, ніж у листопаді. Мадяр розповів про успіхи СБС у грудні  Гороскоп на 20 грудня для всіх знаків зодіаку: неочікуваний поворот у коханні і приємний бонус у справах  Гроші будуть, але не російські: ЄС виділив Україні кошти, задіявши "план Б"  Гороскоп на 20 грудня за картами Таро: Терезам - зважені рішення, Рибам - підтримка  Зарплати українців зростатимуть у 2026 році: Нацбанк назвав головну причину  Гороскоп на 20 грудня: Овнам - довгоочікувана зустріч, Скорпіонам - оцінка цілей  Попит на готівкову валюту в Україні впав до мінімуму з початку війни, - НБУвсі новини дня
Бізнес
Економіка
13.05.2023 529

Здорожчання електроенергії в Україні: в Раді оцінили, наскільки зростуть суми у платіжках

У парламенті зазначили, що ті, хто раніше отримували субсидії, надалі їх отримуватимуть.

1b2bd1a58cae49336a422465f80ec080_13.05.23

Якщо тарифи на електроенергію в Україні зростуть до 2,88 грн за кВт/год, це збільшить суму у платіжці на 200-300 грн. Пише ТСН. 

Про це член комітету парламенту з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Сергій Нагорняк повідомив у ефірі телемарафону "Єдині новини".

"Сьогодні національний регулятор розглядає можливість підняття тарифів для всіх категорій населення з 1,44 попередньо до 2,88 копійок. Орієнтовно на сім'ю це від 200 до 300 гривень збільшення платіжки. Ті господарства, які отримували субсидії і надалі будуть їх отримувати", – розповів народний депутат.

Він пояснив, що рішення про збільшення тарифів на електроенергію частково покриє дефіцит коштів компаній "Енергоатом" та "Укренерго". А їм потрібно чимало грошей для відновлення пошкоджених російськими атаками об'єктів енергетики.

Зростання тарифів на світло

Наприкінці квітня Міненерго України попередило про вимушене підвищення тарифів на електроенергію перед опалювальним сезоном 2023-2024. Адже наступний опалювальний сезон може бути складнішим, ніж попередній.

У Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг анонсували, що верхні межі тарифів на електроенергію можуть зрости від 1,68 грн до 2,4 грн або на 2,8 грн за кВт-год.

Оценка материала:

5.00 / 1
Здорожчання електроенергії в Україні: в Раді оцінили, наскільки зростуть суми у платіжках 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
13.05.2023 529
Еще материалы раздела «Економіка»