НОВИНИ ДНЯ: РФ втрачає вплив на Південному Кавказі через "маршрут Трампа", - СЗР  Всесвіт запускає потужний фінансовий потік: ці 5 знаків зодіаку можуть заробити багато грошей у 2026 році  У Путіна зробили заяву про новий раунд переговорів у Абу-Дабі  Позиція Москви щодо війни залишається незмінною: ISW проаналізував останні заяви росіян  Лідер Ірану переїхав до бункера в Тегерані через побоювання удару США, - ЗМІ  Спецпредставник Трампа прокоментував переговори щодо війни в Україні  Ковзанка на дорогах і крижаний дощ: синоптик дав тривожний прогнозвсі новини дня
Політика
Україна
15.05.2023 560

В Офісі президента прокоментували можливий обмін зрадника Богуслаєва

Такий обмін був би справедливим для українців, які наразі перебувають у російському полоні.

61fe8f2dff58bdc8a7bed5dfee5e56d0_15.05.23

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував повідомлення про те, що колишній президент "Мотор січі" В'ячеслав Богуслаєв може бути обміняний на тисячу українських полонених військових. Пише ТСН. 

В ефірі телемарафону він заявив, що такий обмін був би справедливим для українців, які наразі перебувають у російському полоні.

"Але перед тим, як щось зробити з Богуслаєвим, мені здається, треба зафіксувати його новий юридичний історичний статус…, це класичний максимально мерзотний зрадник. Це треба зафіксувати у вироку суду… А після цього можемо обміняти цю істоту на наших героїв", - сказав Подоляк.

Крім того, він розповів, чи може такий обмін зашкодити Україні.

"Він уже все злив… І сьогодні, я думаю, коли з ним працюють наші слідчі, вони точно будуть розуміти, коли, що, в якому обсязі та яку інформацію він вже розкрив… Зараз ми говоримо про цей обмін гіпотетично, але якби стояло питання віддати людину, яка точно вже не має секретів і вже все злила, то я б обрав шлях обміняти цю людину…", - зауважив Подоляк.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олексій Данілов не виключає, що колишнього президента "Мотор Січі" В'ячеслава Богуслава, підозрюваного у держзраді, можуть внести до списків на обмін до країни-агресорки РФ.

Крім того, ми раніше інформували що запорізька компанія "Мотор Січ" під керівництвом В'ячеслава Богуслаєва, якого звинувачують у співпраці з РФ, продавала авіаційні двигуни підприємствам Ірану.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Офісі президента прокоментували можливий обмін зрадника Богуслаєва 5.00 5 2
Політика / Україна
15.05.2023 560
Еще материалы раздела «Україна»