НОВОСТИ ДНЯ: У Києві зафіксовано температурний рекорд  “Потуга зібрати кілька сотень тисяч смертників”: експерт спрогнозував, чим закінчиться нова мобілізація в РФ  "Приліт" по аеродрому у Курську: знищено керівництво авіаполку РФ – ЗМІ  Однією ракетою можна розбити колону російських військ: експерт пояснив переваги ATACMS  У Києві оновлено столітній температурний рекорд  Росія рекордно підвищить тарифи на газ для власного неселення  Стало відомо, скільки українських військових Британія підготує до кінця рокувсе новости дня
Політика
Світ
15.05.2023 456

Експерт озвучив ймовірні сценарії державного перевороту у Росії

На думку експерта, все більше підстав вважати, що є група людей у вищому ешелоні влади, яка хоче прибрати Шойгу та Пригожина.

87466cefc383c546c9515be713a14bb1_15.05.23

Російський диктатор Володимир Путін попри численні погрози ватажка "ПВК Вагнер" Євгена Пригожина не поспішить із відповіддю. Зокрема, це свідчить про гостру боротьбу між різними угрупованнями в радянській владі за контроль над українською армією. Пише ТСН. 

Таку думку висловив військово-політичний експерт Юрій Федоров в ефірі "Фейгін Live".

На думку експерта, все більше підстав вважати, що є група людей у вищому ешелоні влади, яка хоче прибрати Шойгу, Пригожина і поставить під свій контроль збройні сили.

Причому не всі збройні сили, а деякі спецпідрозділи, бригади спецпризначення, що підкоряються військовій розвідці.

"Якщо спробувати зіставити те, що відбувається сьогодні, з тим, що відбуватиметься після відходу Путіна, добровільного чи ні, армія - це величезний і дуже різнорідний організм. Політичне та силове значення мають не гарнізони, розкидані по всій країні, а 8 бригад спецпризначення ГРУ. Це приблизно 10 тисяч осіб, професійних диверсантів, які можуть у разі "часу Ч" зіграти важливу роль у контролі над ключовими центрами політичної влади в країні.", - зазначає Федоров.

Він додає, щоб контролювати 10-15 об'єктів у Москві: мости, банки, дороги, телефонні станції - досить 2-3 бригад.

"Все залежить від того, хто перший завдасть удару. У Москві є безліч оперативників ФСТ, є дивізія особливого призначення імені Дзержинського, є Софринська бригада. Хто вистрілить першим, той переміг", - резюмує Федоров.

Нагадаємо, керівнику "ПВК Вагнер" Євгену Пригожину варто побоюватися за своє життя.

Оценка материала:

5.00 / 2
Експерт озвучив ймовірні сценарії державного перевороту у Росії 5.00 5 2
Політика / Світ
15.05.2023 456
Еще материалы раздела «Світ»