НОВОСТИ ДНЯ: МАГАТЕ закликає Росію негайно повернути Запорізьку АЕС під повний контроль України  Країна НАТО незабаром може отримати проросійського лідера, який проти допомоги Україні – CNN  Новий "золотий вересень": Путін вирішив відсвяткувати окупацію українських територій  Баклажани, запечені з м'ясом сиром та помідорами: страва, яка підійде і для святкового столу  Україна поступово бере Крим під вогневий контроль — Подоляк  "Будуть або тікати, або гинути": генерал спрогнозував, як ЗСУ звільнятимуть Токмак  Баклажани, запечені з помідорами та сиромвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
18.05.2023 280

Як відкрити картку єВідновлення для отримання компенсації

У травні в Україні запрацювала програма «єВідновлення». Завдяки їй українці зможуть одержати кошти на ремонт житла, яке постраждало через військове вторгнення РФ.

У Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України пояснили, як відкрити картку для отримання компенсації та як нею скористатися.

Існує два способи відкриття спеціалізованого рахунку «єВідновлення» в одному з банків-учасників програми. Для цього можна:

  • відвідати фізичне відділення банку-партнера та відкрити картку з допомогою працівників установи;
  • відкрити картку онлайн у мобільному застосунку банку-партнера.

Під час заповнення заяви на виплату в «Дії» можна також вибрати банк, в якому ви хочете відкрити картку і вас автоматично перенаправить на їх застосунок.

Наразі до програми підключені п'ять банків:

  • monobank;
  • «ПриватБанк»;
  • «Сенс Банк»;
  • «А-Банк»;
  • ПУМБ.

Список банків-партнерів буде поповнюватись.

Після ухвалення рішення комісією про надання допомоги та зарахування коштів на картку, їх можна витрати лише на будівельні матеріали чи послуги підрядників, які є учасниками програми «єВідновлення».

Перелік цих компаній у регіоні отримувача, а також детальну інформацію про програму можна буде побачити найближчим часом на сайті «єВідновлення».

Кошти з картки «єВідновлення» не можна зняти готівкою. Перераховувати кошти з поточного рахунку на інші рахунки, поповнювати баланс карти «єВідновлення» неможливо.

У разі прийняття позитивного рішення, кошти будуть зараховані на відповідну банківську карту автоматично. Жодних додаткових дій, окрім описаних вище, робити не потрібно. Так само, як і повідомляти будь-яку конфіденційну інформацію співробітникам банку чи стороннім особам.

За додатковою інформацією можна звернутися на спеціальну урядову гарячу лінію 1545 (кнопка 2) або чат-боти Урядового контактного центру у Telegram, Facebook, Viber.

Оценка материала:

5.00 / 1
Як відкрити картку єВідновлення для отримання компенсації 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
18.05.2023 280
Еще материалы раздела «Суспільство»