НОВОСТИ ДНЯ: “Потуга зібрати кілька сотень тисяч смертників”: експерт спрогнозував, чим закінчиться нова мобілізація в РФ  "Приліт" по аеродрому у Курську: знищено керівництво авіаполку РФ – ЗМІ  Однією ракетою можна розбити колону російських військ: експерт пояснив переваги ATACMS  У Києві оновлено столітній температурний рекорд  Росія рекордно підвищить тарифи на газ для власного неселення  Стало відомо, скільки українських військових Британія підготує до кінця року  Синоптик дала прогноз на 26 вересня та розповіла, коли в Україну прийдуть дощівсе новости дня
Політика
Світ
19.05.2023 329

Росія пожалілась на Буданова в ООН

Росіяни, які щодня вбивають українців, називають заяву Буданова "кричущим прикладом русофобії".

58b96dd2297d21e023d4266b1143a967_19.05.23

Представники Росії в ООН на екстреному засіданні пожалілися на заяву керівника ГУР Кирила Буданова, що Україна " буде вбивати росіян по усьому світу". Вони скиглять, що це "кричущий приклад риторики ненависті та русофобії". Пише ТСН. 

В Офісі президента відреагували на заяву російських дипломатів.

"Риторика ненависті", - істерично волає Росія на екстреному засіданні ООН. І?.. Так, Україна вас ненавидить. Так, ми переслідуватимемо вас. Завжди і скрізь. Так, з вами розмовляти нема чого – ви не знаєте сучасних людських мов. Так, час вашого традиційних скиглінь, який гіпнотично діяв на глобальну політику, закінчується", - йдеться у його дописі у Twitter.

Він запевнив, що Україна прикладе максимум зусиль, аби "представники Росії - країни серійних вбивць - виплатили всі борги".

"Так, кожного з вас Україна дістане, і не має значення, як саме – юридично чи фізично. І вистачить юзати ООН – безумовні військові злочинці не мають міжнародного права. Просто дочекайтеся своєї зіркової години на трибуналі", - підсумував Подоляк.

Що відомо про скаргу росіян

Представник Росії в ООН поширили в Рабі безпеки ООН лист, у якому скаржаться на заяву очільник розвідки Кирила Буданова про готовінсть "вбивати росіян по всьому світу".

"Це кричущий приклад риторики ненависті, русофобії та підбурювання до насильства за національною ознакою. Це - порушення правил, викладених в Міжнародній конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації", - ниюють росіяни.

Оценка материала:

5.00 / 1
Росія пожалілась на Буданова в ООН 5.00 5 1
Політика / Світ
19.05.2023 329
Еще материалы раздела «Світ»