НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на тиждень за картами Таро: Овнам - напруга, Ракам - турбота  Україна перепоховає останки ще одного лідера ОУН  Не лише бронь: як український ОПК переманює нових працівників  Один знак отримає шанс кардинально змінити ситуацію, інший — змушений буде відмовитися від старого: рунічний прогноз на тиждень 25–31 травня  Україні у понеділок прогнозують до 29° тепла, подекуди короткочасні дощі  ЗСУ вдарили по ключовому нафтовому терміналу РФ: що відомо  Дрони СБУ уразили важливу нафтоперекачувальну станцію РФвсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
20.05.2023 1594

Усміхнена Софія Ротару у вишиванці вийшла на зв'язок з шанувальниками

Артистка поділилася новим фото.

1513380_20.05.23

Українська співачка Софія Ротару вперше за довгий час вийшла на зв'язок з шанувальниками. Пише ТСН. 

Знаменитість привітала своїх підписників з Днем вишиванки, який цього року в Україні святкують 18 травня. У сторіз своєї сторінки в Instagram Ротару поділилася архівною світлиною, на якій вона з усмішкою позувала у національному вбранні - червоній вишиванці з чорним та білим орнаментом.

"З днем вишиванки", - написала Софія Михайлівна та додала емоджи у вигляді синього та жовтого сердець.

Нагадаємо, що з початком повномасштабної війни Софія Ротару висловила свою позицію. Співачка написала у Instagram, що перебуває у Києві та молиться за мир в Україні. Зараз артистка майже не з'являється в медіпросторі та припинила гастрольну діяльність. Час від часу Ротару реагує на події в Україні та вітає шанувальників зі святами - і, до речі, робить це українською.

Оценка материала:

5.00 / 2
Усміхнена Софія Ротару у вишиванці вийшла на зв'язок з шанувальниками 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
20.05.2023 1594
Еще материалы раздела «Суспільство»