НОВОСТИ ДНЯ: "Це не просто війна Путіна": як у Фінляндії трактують вторгнення РФ до України  У Зеленського розкрили "божевільні" витрати Путіна на війну в Україні  Якою буде погода в Україні в кінці вересня та на початку жовтня: прогноз синоптиків  Що з сусідами: хто за останній час погрожував Україні  Військові розповіли, як просування на флангах допоможе звільнити Бахмут  Танки Abrams вже в Україні: що це за машини, які в них переваги і навіщо вони ЗСУ  Другий місяць осені буде досить теплимвсе новости дня
Життя та Стиль
Столиця
23.05.2023 344

Уламками збитого безпілотника пошкоджено будівлю в ЖК "Урлівський-2" у Києві

Наразі фахівці обстежують будівлі для виявлення пошкоджень і підрахунку збитків.

285065a33cc846a0f42a2b32cfd0df02_23.05.23

Уламками збитого безпілотника пошкоджено будівлю в ЖК "Урлівський-2" у Києві. Пише ТСН. 

Збитий безпілотний літальний апарат упав на будівлю, що споруджується, в ЖК "Урлівський-2" на Позняках під час чергової повітряної атаки на Київ у ніч проти суботи, 20 травня.

Про це повідомила пресслужба компанії "Київміськбуд".

Конструкція будинку зазнала пошкоджень, на кількох поверхах вибито вікна, зруйновано деякі огороджувальні зовнішні та внутрішні конструкції. Крім цього, ударною хвилею пошкоджено сусідній будинок.

Наразі фахівці обстежують будівлі для виявлення пошкоджень і підрахунку збитків.

"Київміськбуд" співпрацює з усіма необхідними відомствами, щоб законодавчо зафіксувати подію.

На порталі "ЛУН" повідомляється, що проєкт комфорт-класу ЖК "Урлівський-2" складається з чотирьох 26-поверхових будівель загалом на 988 квартир. Будівництво трьох корпусів призупинено, четвертий планують здати в експлуатацію наприкінці 2023 року.

Нагадаємо, у Києві, на Подолі, спалахнув автомобіль. У соціальних мережах пишуть, що перед пожежею пролунав вибух.

Оценка материала:

5.00 / 2
Уламками збитого безпілотника пошкоджено будівлю в ЖК "Урлівський-2" у Києві 5.00 5 2
Життя та Стиль / Столиця
23.05.2023 344
Еще материалы раздела «Столиця»