НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
Політика
Україна
28.05.2023 236

В Україні спрощують військово-лікарські комісії: Зеленський підписав два законопроєкти

Процедуру проходження військово-лікарських комісій в Україні змінять.

27d9ae6a02ec0ef36b19fde18d8ff281_28.05.23

Президент Володимир Зеленський підписав два законопроєкти №9154 та №9158 щодо удосконалення роботи військово-лікарських комісій і питань оформлення документів для лікування військовослужбовців. Пише ТСН. 

Про це 26 травня повідомив нардеп Ярослав Железняк.

За його словами, у нових законах міститиметься норма, що у разі неможливості направлення документів у електронному вигляді, обов'язок з направлення документів у паперовому вигляді покладається саме на заклад охорони здоров'я або територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

"Обидва закони набирають чинності з дня, наступного за днем їх опублікування. Тобто вже завтра-післязавтра", - додав нардеп.

Нагадаємо, раніше Міністерство оборони анонсувало новації у роботі військово-лікарських комісій (ВЛК), які роблять висновок щодо придатності до служби військовозобов'язаних.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Україні спрощують військово-лікарські комісії: Зеленський підписав два законопроєкти 5.00 5 2
Політика / Україна
28.05.2023 236
Еще материалы раздела «Україна»