НОВОСТИ ДНЯ: Скорочення Ради та війна з олігархами. Який план реформ в Україні готує Кабмін  Російський флот фактично зазнав поразки в Чорному морі та перебуває в небезпеці – Міноборони Британії  Сухий пиріг з яблуками: швидко, смачно та дуже просто  Гробницю елітного воїна віком понад 1400 років виявили під автостоянкою  Робота за мінімалку. В яких країнах ЄС найнижчі зарплати і де працюють українці  Воллес заявив, що Путін зазнає невдачі у війні: "Це буде його загибеллю"  Чизкейк по-українськи - рецепт кремової сирної запіканки: зможе приготувати будь-яка господинявсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
27.05.2023 260

Європа пропонує "Пакт про штучний інтелект", щоб знизити ризики, пов'язані з бурхливим розвитком технології

Європа пропонує "Пакт про штучний інтелект", щоб знизити ризики, пов'язані з бурхливим розвитком технології.

Про це пише Politico.

Бум генеративних інструментів штучного інтелекту, таких як чат-бот ChatGPT, викликав глобальну боротьбу регулювальних органів, які намагаються тримати технологію під контролем. На зустрічах із лідерами галузі цього тижня Європейський Союз непомітно домагався підтримки глобального зобов'язання створювати та використовувати ці нові інструменти відповідально.

Так, на зустрічі країн G7 у Хіросімі лідери зобов'язалися просувати "міжнародні дискусії про інклюзивне управління штучним інтелектом (ШІ) та оперативну сумісність для досягнення нашого загального бачення та мети надійного ШІ".

Європейська комісія вже запропонувала у 2021 році свій закон про штучний інтелект , який встановлює обов'язкові правила для заборонених та "високоризикованих" додатків ШІ. Одак документ усе ще перебуває на розгляді законодавців та країн ЄС, і очікується, що він набуде чинності не раніше, ніж через два роки.

Наразі офіційні особи ЄС намагаються сформувати добровільний пакт про штучний інтелект, в межах якого такі компанії як Microsoft, Google і OpenAI, погодяться з необов'язковими принципами прозорості та підзвітності, що буде тимчасовим рішенням для технології, що швидко розвивається.

Оценка материала:

5.00 / 1
Європа пропонує "Пакт про штучний інтелект", щоб знизити ризики, пов'язані з бурхливим розвитком технології 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
27.05.2023 260
Еще материалы раздела «Суспільство»