НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
Політика
Світ
28.05.2023 219

Кулеба спростував інформацію, що Китай пропонував віддати Росії частину українських територій

Міністр заявив, шо його колеги у країнах Європи не підтвердили дану інформацію.

ddd7eefb3de9861f496327a96d2e4724_28.05.23

Голова Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що інформація у ЗМІ про те, що китайський посланець Лі Хуей під час візиту до європейський країн пропонував врегулювати війну в Україні за рахунок передачі частини території Росії, не відповідає дійсності. Пише ТСН. 

Про це міністр заявив під час свого звернення у Facebook.

Міністр розповів, що після появи подібної інформації у ЗМІ він зв’язався зі своїми європейськими колегами у країнах, які відвідував Лі Хуей, і ніхто не підтвердив, що такі пропозиції мали місце.

"Жоден з них не підтверджує, що озвучувалися чи велися перемовини про те, щоб визнати за Росією ті території, на яких зараз в Україні РФ перебуває. Закликаю вас зберігати холодний розум, здоровий глузд, не реагувати емоційно на кожну публікацію. Ми контролюємо процес, ніхто за спиною України робити проти нас нічого не буде", – наголосив міністр.

Міністр заявив, що Київ продовжить діалог з Пекіном, але він буде базуватись на трьох принципах — взаємна повага до територіальної цілісності, жодні пропозиції, які передбачають територіальні поступки, Україна розглядати не буде, ніякого замороженого конфлікту.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що спеціальний посланець Китаю Лі Хуей під час візитів до європейських столиць у справі мирного врегулювання в Україні закликав залишити Росії окуповані території України та негайно припинити бойові дії.

Крім того, ми раніше інформували, що лідери G7 під час саміту в Хіросімі звернулися із закликом до Китаю чинити тиск на країну-агресорку Росію.

Оценка материала:

5.00 / 2
Кулеба спростував інформацію, що Китай пропонував віддати Росії частину українських територій 5.00 5 2
Політика / Світ
28.05.2023 219
Еще материалы раздела «Світ»