НОВОСТИ ДНЯ: МАГАТЕ закликає Росію негайно повернути Запорізьку АЕС під повний контроль України  Країна НАТО незабаром може отримати проросійського лідера, який проти допомоги Україні – CNN  Новий "золотий вересень": Путін вирішив відсвяткувати окупацію українських територій  Баклажани, запечені з м'ясом сиром та помідорами: страва, яка підійде і для святкового столу  Україна поступово бере Крим під вогневий контроль — Подоляк  "Будуть або тікати, або гинути": генерал спрогнозував, як ЗСУ звільнятимуть Токмак  Баклажани, запечені з помідорами та сиромвсе новости дня
Політика
Україна
29.05.2023 1529

Пішов на шашлик - опинився у військкоматі: у лісах Києва вручають повістки

Наголошується, що повістка вручається для уточнення облікових даних.

b803492b6dc5c9256ca4f6ac79987683_29.05.23_1

Працівники військкомату вручають любителям шашликів повістки у лісах Києва. Пише ТСН. 

Про це повідомляє Дарницьке лісопаркове Господарство.

"Ліси міста Києва чи не найбільше потерпають від пожеж через велику рекреаційну навантаженість та недбалість відпочиваючих. Лісівники спільно з представниками Деснянське районне управління ГУ ДСНС України у м. Києві, Деснянське управління поліції та військкомат. Нагадали про адміністративне покарання, надали застережні листівки про поводження в лісах, алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також вручали повістки для уточнення облікових даних", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, в Україні до кінця серпня подовжено воєнний стан та загальну мобілізацію. Військовозобов'язаним чоловікам продовжують вручати повістки. Адвокат Ростислав Кравець розповів, що існує лише два способи належного вручення повісток. Це:

  • Особисте вручення з підписом у присутності двох свідків або зафіксоване відеозаписом.
  • Вручення повісток на роботі адміністрацією.

Оценка материала:

5.00 / 3
Пішов на шашлик - опинився у військкоматі: у лісах Києва вручають повістки 5.00 5 3
Політика / Україна
29.05.2023 1529
Еще материалы раздела «Україна»