НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
28.05.2023 260

Кличко за вартість проїзду у 20 гривень але після війни

Собівартість проїзду в Києві складає понад 20 гривень, але до кінця війни столична влада до цього питання не повертатиметься.

Про це столичний міський голова Віталій Кличко заявив в інтерв'ю телеканалу «Київ».

«Транспорт у місті Києві дотаційний, тому що собівартість проїзду понад 20 гривень. Він залишається найнижчим у країні і не тільки, якщо ми говоримо про Європу. Але враховуючи складну ситуацію економічну, складну ситуацію з бюджетом людей ми не плануємо найближчим часом, до закінчення військових дій, підвищувати вартість», – сказав Кличко.

Водночас він додав, що в майбутньому, враховуючи те, що транспорт потрібно ремонтувати, закуповувати новий, будувати метро, здорожчання проїзду можливе.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кличко за вартість проїзду у 20 гривень але після війни 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
28.05.2023 260
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»