НОВОСТИ ДНЯ: Народжуваність в Україні може побити антирекорд і впасти до найнижчого у світі рівня – WSJ  Соте з баклажанів: класичний рецепт  Прогноз погоди на жовтень: чи потішить другий місяць осені теплом  "Це не просто війна Путіна": як у Фінляндії трактують вторгнення РФ до України  У Зеленського розкрили "божевільні" витрати Путіна на війну в Україні  Якою буде погода в Україні в кінці вересня та на початку жовтня: прогноз синоптиків  Що з сусідами: хто за останній час погрожував Українівсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
29.05.2023 876

У Єгипті розкопали стародавні майстерні з муміфікації та нові гробниці

Вчені вражені знахідками.

53bef63f0aca093216aa0be32d7cd7f8_29.05.23

У Єгипті знайшли майстерні з муміфікації людей і тварин, а також дві гробниці в стародавньому похованні Саккара. Археологи активно здійснюють розкопки, щоб відкрити Великий Єгипетський музей і оживити туристичну галузь, яка постраждала від пандемії коронавірусу. Пише ТСН. 

Про це пише Reuters.

Майстерні для муміфікації тіл відносять до 30-ї династії. Вони розташовані за 30 кілометрів на південь від Каїру — столиці Єгипту.

У майстернях були камʼяні ложа, глиняні горщики, ритуальні посудини,  сіль, полотно та інше. А в гробницях, що належали двом священникам, археологи знайшли написи про землеробство, полювання й інші буденні справи.

Раніше вчені виявили дві 3000-річні мумії у позі ембріона на Зовнішніх Гебридських островах Шотландії.

А у Єгипті знайшли мумію хлопчика з 49 амулетами, прикрашеними різними зображеннями. Всі деталі були зроблені із золота. Зазначається, що дитина померла близько 2 300 років тому. Через величезну кількість прикрас мумію прозвали "золотим хлопчиком".

Оценка материала:

5.00 / 2
У Єгипті розкопали стародавні майстерні з муміфікації та нові гробниці 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
29.05.2023 876
Еще материалы раздела «Суспільство»