НОВИНИ ДНЯ: Молодик 17 квітня: що принесе цей день кожному знаку Зодіаку - прогноз астролога  Не лише Трамп. Україна хоче бачити на переговорах з Путіним ще одного президента  Україну очікують два стрибки цін на продукти  Кремль вже не подужує: на війну не вистачає ані людей, ані грошей  Нова тактика РФ: чому удари по Україні все частіше стаються вдень  Буданов: для перемоги у війні нам потрібна сильна економіка  Прогріє до +19, але місцями дощі: до якої погоди готуватись українцям 16 квітнявсі новини дня
Бізнес
Економіка
29.05.2023 623

Мінекономіки запропонувало підняти мінімальну зарплату майже на 1 тисячу гривень

Міністерство економіки пропонує збільшити в держбюджеті 2024 року мінімальну зарплату до 7 651 гривень. Зараз вона складає 6700 гривень.

Про це заявила заступник міністра економіки Тетяна Бережна, повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт Федерації профспілок України (ФПУ).

За її словами також пропонується підняти розмір посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС - 3 443 гривень (наразі цей показник складає 2893 гривень; станом на сьогодні його "заморожено" на рівні 1 грудня 2021 року).

Бережна повідомила, що наразі Мінекономіки знаходиться в процесі перегляду попередніх показників макропрогнозу на наступний бюджетний період.

Міністерство фінансів очікує від Міністерства економіки уточнений макропрогноз до 19 червня 2023 року, щоб здійснити розрахунки необхідних бюджетних видатків, в тому числі щодо забезпечення у 2024 році запропонованих Мінекономіки розмірів мінімальної заробітної плати та посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС.

За інформацією Мінсоцполітики, фактичний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб у цінах квітня 2023 року склав 7 782 гривні.

Оценка материала:

5.00 / 1
Мінекономіки запропонувало підняти мінімальну зарплату майже на 1 тисячу гривень 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
29.05.2023 623
Еще материалы раздела «Економіка»