НОВОСТИ ДНЯ: Краще порізати на метал. Експерт оцінив наслідки ударів по російських кораблях та човну у Криму  Рецепт пишного омлету з сиром без молока  "Це не політика, а докази": прокурор МКС прокоментував ордер на арешт Путіна  Ракета "Нептун" не встигла пройти випробування. Її тестували на реальних цілях, - Неїжпапа  Омлет "Пуляр": найвідоміший сніданок Франції  Е-декларації для чиновників відкриють: Рада ухвалила закон  Британська розвідка назвала причину послаблення оборони росіян під Бахмутомвсе новости дня
Політика
Світ
30.05.2023 1320

Токаєв висміяв заяву Лукашенка про приєднання Казахстану до "Союзної держави" заради ядерної зброї

У Казахстані наголосили, що дотримуватимуться міжнародних норм.

31de2812dd055d492e6fc98cbcf9b99c_30.05.23

Президент Казахстану Касим-Жормарт Токаєв іронічно відповів на пропозицію самопроголошеного президента Білорусі Лукашенка щодо вступу його країни до "Союзної держави" та отримання ядерної зброї. Він наголосив, що "оцінив жарт". Пише ТСН. 

Відео з Токаєвим опублікувала пресслужба президента Казахстану.

Касим-Жомарт Токаєв пропозицію білоруського диктатора назвав "жартом" та іронічно зауважив, що "оцінив його".

"Я гідно оцінив його жарт. Я думаю, що необхідності в цьому немає, оскільки існують й інші інтеграційні об'єднання, перш за все, Євразійський економічний союз", - сказав лідер Казахстану.

Токаєв також наголосив, що його країна дотримуватиметься міжнародних норм щодо непоширення ядерної зброї.

"Ми залишаємося вірними зобов'язанням у рамках цих міжнародних документів", - додав президент Казахстану.

Нагадаємо, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав країни СНД вступати до "Союзної держави" (наддержавне утворення Росії та Білорусі), щоб отримати ядерну зброю.

Раніше Касим-Жомарт Токаєв дорікнув Москві і Мінську, заявивши Росія і Білорусь, які створюють так звану Союзну державу, становлять проблему для інших держав Євразійського економічного союзу.

Оценка материала:

5.00 / 2
Токаєв висміяв заяву Лукашенка про приєднання Казахстану до "Союзної держави" заради ядерної зброї 5.00 5 2
Політика / Світ
30.05.2023 1320
Еще материалы раздела «Світ»