НОВИНИ ДНЯ: США знімають санкції з білоруського калію  Spotify і Apple Music будуть блокувати російських артистів: процес уже стартував  "Троянський кінь Трампа": що Європу лякає в мирному плані США для України  США готові дати Україні гарантії за 5 статтею НАТО з юридичною силою, - Axios  "Модний" фрукт виявився помічником у зниженні холестерину  Росія могла контролювати Україну без війни: Портников назвав найбільший прорахунок Кремля  Комплекс "Сапсан" цього року вийшов на серійне виробництво та системне застосування ЗСУ, - ЗМІвсі новини дня
Політика
Україна
30.05.2023 1017

Масовані ракетні удари по Україні: Буданов записав звернення до російських окупантів

Він зазначив, що військовим РФ не вдалося залякати українців.

ef222fbc2062242bfc6eddcc0b557672_30.05.23

Керівник української розвідки Кирило Буданов виступив зі зверненням після масованої атаки російських окупантів. Він запевнив військових РФ у тому, що вони дуже скоро пошкодують про свої дії. Пише ТСН. 

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління розвідки.

“Усі ті, хто в рф досі вірили, вірять чи, може, мріють про те, що зможуть залякати Україну, я хочу вас засмутити – це не так: усі як перебували, так і перебувають на своїх робочих місцях і продовжують виконувати свою роботу. Усі ті, хто намагався нас залякати, мріючи, що це принесе якийсь ефект, – ви дуже скоро про це пошкодуєте. Наша відповідь не забариться. Скоро всі все побачать”, – наголосив Кирило Буданов.

Нагадаємо, що протиповітряна оборона України збила всі ворожі цілі – 11 балістичних ракет, які Росія вдруге за добу випустила по Україні.

Оценка материала:

5.00 / 2
Масовані ракетні удари по Україні: Буданов записав звернення до російських окупантів 5.00 5 2
Політика / Україна
30.05.2023 1017
Еще материалы раздела «Україна»