НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на тиждень за картами Таро: Овнам - напруга, Ракам - турбота  Україна перепоховає останки ще одного лідера ОУН  Не лише бронь: як український ОПК переманює нових працівників  Один знак отримає шанс кардинально змінити ситуацію, інший — змушений буде відмовитися від старого: рунічний прогноз на тиждень 25–31 травня  Україні у понеділок прогнозують до 29° тепла, подекуди короткочасні дощі  ЗСУ вдарили по ключовому нафтовому терміналу РФ: що відомо  Дрони СБУ уразили важливу нафтоперекачувальну станцію РФвсі новини дня
Політика
Україна
31.05.2023 708

Бєлгородський губернатор закликав приєднати Харківщину до Росії, мер Харкова дав жорстку відповідь

Ігор Терехов зазначив, що у Харкові Бєлгородську область виключно сприймають як "БНР".

08c2435c45e97f705a6e313f3ff241e7_31.05.23

Губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков в ефірі телеканалу "Росія 24" назвав найкращим вирішенням проблеми обстрілів територій регіону "приєднання до нього Харкова та Харківської області". Пише ТСН. 

Мер Харкова Ігор Терехов жорстко поставив ворога на місце.

За словами Терехова, було смішно чути маячню губернатора Гладкова про необхідність "приєднання" Харкова до РФ.

У Харкові Бєлгородську область виключно сприймають як "БНР", зазначив очільник міста. І додав, що колись давно Бєлгород входив до складу Харківської області.

Про це Ігор Терехов сказав у коментарі "Настоящему Времени".

"Смішно було чути цю маячню, яка говорилася. Чому? Тому що, що таке Бєлгородська область? Бєлгородська область виключно сприймається в Харкові як "БНР". Тому говорити про якесь "приєднання", ще з боку Росії, Харкова...", - зазначив мер.

Терехов додав, що один район Харкова має таке ж населення, як Бєлгород.

"...Теж для історії: колись дуже давно була Харківська область, до складу якої входило місто Бєлгород. До цього ми не будемо йти. Але те, що сьогодні стосується суверенітету і територіальної цілісності, то Україна - суверенна держава, Харків - українське місто, було, є і буде ним...", - підкреслив мер Харкова.

Ігор Терехов зазначив, що російський окупанти від самого початку повномасштабного вторгнення намагалися захопити місто, але зазнали поразки. "...Тому та маячня, яку він вимовив (Гладков - ред.), нехай вона буде втішною для нього", - заявив мер.

Нагадаємо, 29 травня до Бєлгорода знову завітала "бавовна".

Оценка материала:

5.00 / 2
Бєлгородський губернатор закликав приєднати Харківщину до Росії, мер Харкова дав жорстку відповідь 5.00 5 2
Політика / Україна
31.05.2023 708
Еще материалы раздела «Україна»