НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку вступають у період удачі та прориву: кому незабаром пощастить  Поважають в США і в Росії: Bloomberg розкрило стиль Буданова в переговорах  Ціни в Україні підскочать ще вище: Пишний розкрив тривожний сценарій  Орбана та його оточення хочуть відправити за ґрати: що готує Мадяр  64 гривні за поїздку у метро Києва: як формується ціна і чому зазирають у гаманці містян  Просто посипте це під кущ: малина дасть вдвічі більше ягід вже цього року  Чи чекати тепла на Великдень? Синоптик попередила про "сюрпризи" з мокрим снігомвсі новини дня
Політика
Україна
31.05.2023 526

Україні потрібна демілітаризована зона в 100-120 км вглиб Росії, - Подоляк

Ключовою темою повоєнного устрою України має стати запровадження демілітаризованої зони в 100-120 км на території Бєлгородської, Брянської, Курської, Ростовської областей Росії. Це необхідно для уникнення повторення агресії в майбутньому.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Twitter радника глави Офісу президента Михайла Подоляка.

"Для забезпечення реальної безпеки жителів Харківської, Чернігівської, Сумської, Запорізької, Луганської та Донецької областей і захисту їх від обстрілів обов’язковим буде запровадження демілітаризованої зони в 100-120 км на території Бєлгородської, Брянської, Курської, Ростовської республік", - написав Подоляк.

За його словами, встановлення таких запобіжників для уникнення повторення агресії в майбутньому має стати ключовою темою повоєнного устрою.

Подоляк додав, що імовірно, на першому етапі у демілітаризованій зоні діятиме міжнародний контрольний контингент.

Нагадаємо, раніше схожу думку висловлював також і керівник ГУР Кирило Буданов. За його словами, питанням закінчення війни є створення 100 кілометрової демілітаризованої зони між Росією та Україною.

Варто зазначити, що після завершення війни проти України Росію буде вже максимально демілітаризовано. Але проти країни-агресора необхідно запровадити низку конкретних обмежень. РБК-Україна зібрало експертні думки про те, в чому саме може виявитися демілітаризація Росії.

Оценка материала:

5.00 / 2
Україні потрібна демілітаризована зона в 100-120 км вглиб Росії, - Подоляк 5.00 5 2
Політика / Україна
31.05.2023 526
Еще материалы раздела «Україна»