НОВИНИ ДНЯ: Гроші самі йдуть у руки: 3 знаки зодіаку, яких чекає великий фінансовий успіх після 9 грудня  Трамп зробив заяву про необхідність виборів президента в Україні  В Росії розбився військовий транспортний літак Ан-22 "Антей"  Трамп відповів, чому прагне завершити війну в Україні  Вартість війни: один масований удар Росії по Україні - 361 мільйон доларів  Коли святкують Китайський Новий рік 2026: точна дата, чому вона змінюється щороку, обряди та ритуали  Росіяни платять за бензин більше, ніж американці: у чому причинавсі новини дня
Політика
Світ
31.05.2023 627

"Питання все ще у грі": Байден прокоментував передавання Україні ракет ATACMS

Американські конгресмени закликали Білий дім не чекати, щоб надати Україні ATACMS.

d7ffd9cedf457e862d630655625d9bad_31.05.23

Президент Джо Байден запевнив, що США продовжують розглядати питання передавання далекобійних ракет ATACMS для Збройних сил України.

Про це повідомляє CBS News. Пише ТСН. 

"Це питання все ще у грі", - сказав він, відповідаючи на запитання журналістів про ракети ATACMS для України.

Посилення російських атак на Київ, за словами Байдена, не стало несподіванкою.

"Саме тому ми маємо продовжувати надавати Україні все необхідне", - сказав він.

Нагадаємо, сенатор США Ліндсі Грем під час зустрічі з президентом Володимиром Зеленським, наголосив, що Україна має отримати додаткове озброєння для контрнаступу. Зокрема, ATACMS і касетні боєприпаси.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Питання все ще у грі": Байден прокоментував передавання Україні ракет ATACMS 5.00 5 2
Політика / Світ
31.05.2023 627
Еще материалы раздела «Світ»