НОВИНИ ДНЯ: Чи вплине загострення на Близькому Сході на постачання зброї Україні: відповідь Зеленського  Чи може Китай стати посередником у переговорах з РФ: Зеленський про роль Пекіна  Трамп заявив про трьох кандидатів на пост лідера Ірану після операції США  Фламінго на Тузлівських лиманах — перші розвідники прилетіли з моря і є надія на гніздування  Відповідь мафії: Зеленський назвав спосіб, як зупинити "тіньовий флот" РФ  Карти Таро березень 2026 — період втрат, випробувань і шансів для фінансового прориву  "Людина може померти в ТЦК так само, як на вулиці": Веніславський прокоментував конфліктивсі новини дня
Політика
Україна
31.05.2023 539

СБУ терміново звернулася до українців, які мають камери спостереження

Служба безпеки України звернулася до власників камер відеоспостереження. Їх закликають припинити онлайн-трансляції.

1___7067_650x410_31.05.23

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення СБУ.

Останніми днями багато українців отримали смс від СБУ, в яких звертаються до власників камер відеоспостереження. Українців закликають припинити онлайн-трансляції, оскільки вони допомагають ворогу коригувати ракетні удари.

"Просимо власників веб-камер на території України припинити онлайн-трансляцію будівель, місцевостей, доріг, комунальних, торгівельних, промислових об’єктів тощо, які можуть використовуватися ворогом для коригування ракетних ударів", - йдеться у повідомленні.

Якщо ви виявили онлайн-трансляцію, СБУ просить повідомити про неї через Telegram-бот.

Блогери "засвітили" роботу ППО

Нагадаємо, під час нічної атаки на Київ 16 травня декілька блогерів показали у мережі роботу ППО. Служба безпеки викрила шістьох мешканців столиці, які поширили заборонену інформацію.

Також СБУ заблокувала роботу онлайн-камер, які у режимі реального часу фіксували протиповітряну оборону Києва.

Після чергової ракетної атаки радник голови ОП Михайло Подоляк жорстко розкритикував блогерів та чиновників, які публікують роботу ППО та наслідки обстрілів. Він нагадав, що порушників чекає відповідальність.

Оценка материала:

5.00 / 1
СБУ терміново звернулася до українців, які мають камери спостереження 5.00 5 1
Політика / Україна
31.05.2023 539
Еще материалы раздела «Україна»