НОВОСТИ ДНЯ: Краще порізати на метал. Експерт оцінив наслідки ударів по російських кораблях та човну у Криму  Рецепт пишного омлету з сиром без молока  "Це не політика, а докази": прокурор МКС прокоментував ордер на арешт Путіна  Ракета "Нептун" не встигла пройти випробування. Її тестували на реальних цілях, - Неїжпапа  Омлет "Пуляр": найвідоміший сніданок Франції  Е-декларації для чиновників відкриють: Рада ухвалила закон  Британська розвідка назвала причину послаблення оборони росіян під Бахмутомвсе новости дня
Політика
Європа
31.05.2023 287

Санду сподівається, що Молдова разом Придністров'ям до 2030 року буде у ЄС

Президентка Молдови Мая Санду сподівається, що країна, включно з Придністров'ям, стане членом Європейського Союзу до 2030 року.

Про це вона сказала в інтерв'ю Bloomberg.

Санду зазначила, що Росія намагається дестабілізувати країну, але Молдова разом з окупованим Придністров'ям може до 2030 року приєднатися до Європейського Союзу, попри нинішню присутність у регіоні російських військ.

Санду вважає, що розв'язання проблеми Придністров'я полягає у проведенні економічних реформ та боротьбі з корупцією. На її думку, це "покаже людям у Придністров'ї, що зв'язки з Євросоюзом, а не з Росією принесуть користь їхньому життю".

"Що раніше ми підвищимо рівень життя, то швидше ми матимемо шанс на возз'єднання (з ЄС - ред.)", – сказала Санду.

Оценка материала:

5.00 / 2
Санду сподівається, що Молдова разом Придністров'ям до 2030 року буде у ЄС 5.00 5 2
Політика / Європа
31.05.2023 287
Еще материалы раздела «Європа»