НОВИНИ ДНЯ: "Старий світ рухнув": Буданов зробив жорстку заяву в річницю Будапештського меморандуму  Морози і штормовий вітер: синоптикиня розповіла, якою буде погода 6-7 грудня  Трамп нарешті отримав премію миру, але є нюанс  Годжес пояснив, чому захоплення Покровська не стане успіхом для Росії  Без опадів, але вітряно: синоптик розповіла, якою буде погода на вихідних  Важкий період закінчується: 3 знаки зодіаку відчують полегшення після 5 грудня  Зарплати військовим не підвищать, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигальвсі новини дня
Політика
Росія
02.06.2023 1589

В Росії громадяни масово скуповують антидронові рушниці

Росіяни самостійно хочуть боротися з дронами в Москві.

e2ecdbc0e5091af042d7ce44f5674ae5_02.06.23

В Росії після атаки безпілотників на Москву дачники почали скупляти антидронові рушниці. Продавці в Мережі навіть знизили ціни на товар для всіх охочих. Пише ТСН. 

Про це пишуть російські телеграм-канали.

Як стало відомо, продавці в РФ знизили вартість антидронових рушниць для дачників і загалом – для землеробів. Незважаючи навіть на те, що в побутових умовах використовувати таку зброю небезпечно.

“Працюють такі рушниці за рахунок технології придушення сигналу. Людина просто наводить приціл на дрон, натискає кнопку – і об'єкт втрачає зв'язок з оператором, а потім падає. Діє досить швидко – через дві-три секунди. Цими особливостями й вирішили скористатися дуже заповзятливі люди. Після нещодавніх подій викотили купу оголошень про продаж”, – пише телеграм-канал.

Що цікаво, вартість такої зброї стартує від 130 до 500 тисяч рублів (60-227 тисяч гривень).

Нагадаємо, що до атаки безпілотників на Москву 30 травня може бути причетна ФСБ.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Росії громадяни масово скуповують антидронові рушниці 5.00 5 2
Політика / Росія
02.06.2023 1589
Еще материалы раздела «Росія»