НОВОСТИ ДНЯ: Підрив літаків на військовому аеродромі під Москвою: чому таких випадків в РФ побільшає  Марсіанський гелікоптер від NASA встановив рекордну для себе висоту  Мобілізація в Україні: хто може служити за місцем проживання, як змінити частину і що таке відношення  Рецепт салату з курячого філе і ананасів: ідеальне поєднання  Поблизу Єгипту археологи виявили затонулі храми та артефакти  Британська розвідка пояснила низький моральний дух та нездатність росіян наступати  Наскільки скоротиться населення України через 10 років: вчена шокувала цифроювсе новости дня
Політика
Україна
02.06.2023 256

Столичні укриття будуть відкрити цілодобово

У Києві буде цілодобовий доступ до укриттів цивільного захисту. Мешканці зможуть потрапити до них не лише під час повітряної тривоги, а в будь-який час доби.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Так, сьогодні було проведене засідання столичної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ньому обговорили питання координації дій всіх служб щодо забезпечення роботи і доступу до укриттів.

"Ухвалене рішення про цілодобовий доступ до укриттів - обов’язкове до виконання всім установам і закладам. Обов’язкове для контролю всіма відповідальними службами" - написав Кличко.

Він зазначив, що до контролю за доступом буде долучена громадськість. Всі небайдужі можуть доєднатися і стати інспекторами громадського контролю. Для цього потрібно звернутися до Департаменту муніципальної безпеки.

Окрім того, патрульна поліція допоможе перевіряти доступність укриттів під час повітряної тривоги в комендантську годину.

Оценка материала:

5.00 / 1
Столичні укриття будуть відкрити цілодобово 5.00 5 1
Політика / Україна
02.06.2023 256
Еще материалы раздела «Україна»