НОВИНИ ДНЯ: Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 22 грудня  Українців попередили про негоду: деталі  Тільки ці п'ять знаків Зодіаку гребтимуть гроші лопатою у 2026 році  Рютте: щоб зберегти мир у Європі, НАТО має більше витрачати на оборону та підтримку України  У Путіна назвали несерйозною ідею тристоронньої зустрічі США, України та РФ  Різдвяний дідух: що він символізує та чому його треба ставити у Святвечір  США пропонують нову тристоронню зустріч з Україною та Росією — Зеленськийвсі новини дня
Політика
Україна
03.06.2023 484

Кулеба закликав партнерів швидше вводити санкції проти виробників дронів і ракет у РФ

Україні доведеться просити пояснення у деяких країн, чому вони не хочуть застосовувати санкції проти російських компаній, які виробляють дрони і ракети, якими РФ обстрілює нашу державу.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, повідомляє РБК-Україна з посиланням на його брифінг.

Керівник МЗС повідомив, що Україна передала державам-партнерам перелік із 36 компаній військово-промислового комплексу РФ, які причетні до виробництва повітряних засобів ураження, та просила запровадити обмеження щодо них.

Однак, зі слів Кулеби, під санкції потрапила лише мала частина компаній. Не дивлячись на те, що Україна досі стикається із безперервними атаками дронів та ракет з боку Російської Федерації, а люди, ледь не щодня не можуть спати через повітряні тривоги.

"Нехай тоді колеги пояснюють публічно своїм громадянам, громадянам України, в чому проблема застосувати санкції проти російського заводу, який клепає ракети, якими вбивають українців? Цікаво буде почути, які бізнес-інтереси і політичні інтереси перебувають під загрозою від запровадження санкцій проти російських підприємств, які вироблять ракети і дрони" - зазначив голова МЗС.

Оценка материала:

5.00 / 2
Кулеба закликав партнерів швидше вводити санкції проти виробників дронів і ракет у РФ 5.00 5 2
Політика / Україна
03.06.2023 484
Еще материалы раздела «Україна»