НОВОСТИ ДНЯ: РФ готується до довгої війни, спрямовує на оборону третину витрат з держбюджету, - розвідка  Що потрібно додати до котлет, щоб вони були соковитими: літній інгредієнт, який зробить їх ніжними  Як з'явився затонулий восьмий континент на Землі: сенсаційне дослідження вчених  Путін шукає слабкі місця НАТО і змінює стратегію: які країни під загрозою – The Telegraph  Різдво 25 грудня: розбираємося, коли Святий вечір 2023 року, все про офіційну дату свята та традиції  Без опадів та до +21°С: прогноз погоди по Київщині на 2 жовтня  Украинцев внесут в Реестр военнобязанных. Когда запустят и будут ли онлайн-повесткивсе новости дня
Політика
Світ
03.06.2023 244

Китай може відправити до Європи ще одну "миротворчу" делегацію

Китай може відправити до Європи ще одну "миротворчу" делегацію для переговорів щодо врегулювання війни між Росією та Україною.

Про це заявив спецпредставник Китаю у справах Євразії Лі Хуей, пише Reuters.

Як відзначив Хуей, його поїздка до Європи, яка передбачала сприяння політичному врегулюванню війни, "може не призвести до якогось негайного результату".

"Ми відчули, що існує велика прірва між позиціями обох сторін. Змусити всі сторони сісти за стіл переговорів зараз все одно зіткнеться з великими труднощами... Китай готовий активно розглянути питання про направлення ще однієї делегації до відповідних країн для участі в діалозі щодо врегулювання "кризи" (війни, - ред.) в Україні",- відзначив спецпредставник Китаю.

Від початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України Пекін зайняв нібито нейтральну позицію. Китай не засудив російську агресію, але й офіційно не підтримав Кремль. Водночас він продовжує "рятувати" економіку країни-окупанта закупівлею енергоносіїв та експортом товарів, серед яких, наприклад, комп'ютерні мікросхеми та інша електроніка, які ворог може використовувати в військовій сфері.

Оценка материала:

5.00 / 2
Китай може відправити до Європи ще одну "миротворчу" делегацію 5.00 5 2
Політика / Світ
03.06.2023 244
Еще материалы раздела «Світ»