НОВОСТИ ДНЯ: Омлет із овочами: рецепт гарного сніданку  Синоптик дала прогноз на 21 вересня та до кінця тижня в Україні  Санду допустила, що придністровський конфлікт буде вирішено після перемоги України  Е-декларації для чиновників відкриють: Рада ухвалила закон  Синоптик Діденко прогнозує нову хвилю опадів та похолодання: де та коли зміниться погода  Коли переводять годинник на зимовий час 2023 року: запам'ятайте цю дату, щоб не пропустити  Британська розвідка назвала причину послаблення оборони росіян під Бахмутомвсе новости дня
Політика
Росія
03.06.2023 640

Легіон "Свобода России" пропонує жителям Бєлгородської області РФ евакуюватися до України

Російські добровольці, які нині проводять операцію на Бєлгородщині, запропонували місцевим росіянам евакуюватися у безпечніші регіони — до України.

4bb58561dc0cca522aa3986cf6d8551d_03.06.23

Легіон "Свобода Росії", який воює на території РФ, заявив, що відкриває гуманітарний коридор для росіян углиб України. За їхніми словами, це нібито погоджено із ЗСУ. Пише ТСН. 

Про це йдеться на Telegram-каналі "Свобода России".

"З огляду на загрозу для цивільного населення, ми погодили з українським командуванням відкрити гуманітарні коридори для бєлгородців, які потерпають від обстрілів армії режиму. Тож усіх кому необхідна допомога за добровільною згодою можуть бути евакуйовані вглиб України для надання притулку та всіх необхідних базових потреб", - заявили Легіонери.

Для цього треба лише підійти до представників Легіону "Свобода Росії" або Російського Добровольчого Корпусу і попросити про притулок.

Легіонери також розповіли, що путінські військові продовжують хаотичний обстріл Бєлгородщини. Вони намагаються хоч якось завдати удару по легіонерах і добровольцях, тож заливають вогнем населені пункти, не зважаючи на цивільні втрати.

Крім того, для проведення "інформаційних операцій" у район бойових дій перекинуто спеціальний "тік-ток підрозділ "Ахмат".

"Це спеціальні сили, які використовуються путінськими генералами виключно для створення постановочних відео. Маскуючись під воїнів Ічкерії ці актори майстерно вміють імітувати ведення бойових дій та захоплення населених пунктів, залишаючись при цьому глибоко в тилу. Тому ми очікуємо вже найближчим часом постановочних відео в цьому стилі від військ режиму",- кажуть в Легіоні.

Нагадаємо, російські опозиціонери продовжують операцію зі "звільнення Росії" у Бєлгородській області. Так, легіонери "Свободи Росії" показали відео бою на території РФ.

Оценка материала:

5.00 / 2
Легіон "Свобода России" пропонує жителям Бєлгородської області РФ евакуюватися до України 5.00 5 2
Політика / Росія
03.06.2023 640
Еще материалы раздела «Росія»