НОВОСТИ ДНЯ: Синоптик дала прогноз на 21 вересня та до кінця тижня в Україні  Санду допустила, що придністровський конфлікт буде вирішено після перемоги України  Е-декларації для чиновників відкриють: Рада ухвалила закон  Синоптик Діденко прогнозує нову хвилю опадів та похолодання: де та коли зміниться погода  Коли переводять годинник на зимовий час 2023 року: запам'ятайте цю дату, щоб не пропустити  Британська розвідка назвала причину послаблення оборони росіян під Бахмутом  Шольц різко звернувся до Путінавсе новости дня
Політика
Україна
04.06.2023 776

Половина укриттів Києва непридатна до використання

У Києві за один день перевірили 1078 укриттів, половина з них не готові до використання або комісія не змогла їх відкрити.

Про це міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін заявив у Телеграмі.

“Заслухав результати роботи комісії з ревізії укриттів Києва за 1-й день роботи. Станом на 8 ранку сьогодні перевірено 1078 об’єктів. З них половина неробочих - не готові до використання або комісія не змогла відкрити”, - написав він.

За словами Камишина, він з недовірою сприйняв те, що половина були відкриті і визнані готовими. “Коли ми вчора вибірково перевіряли з нашим мером укриття в Оболонському районі, то абсолютна більшість укриттів були закритими. А коли ми їх таки відкривали, то вони виявлялись непридатними для використання”, - заявив Камишін.

Він також пояснив, що комісія пояснила високий відсоток відкритих і готових за перший день тим, що більшість перевірених укриттів були в школах, дитячих садках і лікарнях, а там ситуація трохи краща, ніж загалом по місту.

Оценка материала:

5.00 / 2
Половина укриттів Києва непридатна до використання 5.00 5 2
Політика / Україна
04.06.2023 776
Еще материалы раздела «Україна»