НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
Політика
Україна
04.06.2023 295

Україна сподівається на швидкий вступ до НАТО після перемоги

Київ розуміє, що під час війни вступити в НАТО не вийде, однак сподівається, що процес вступу після перемоги буде "дуже, дуже коротким".

Про це в інтерв'ю виданню Politico розповів заступник міністра оборони України Володимир Гаврилов.

"Ми хотіли б отримати план, або дорожню карту, або список дій, які мають зробити обидві сторони — НАТО і Україна — для досягнення членства протягом дуже короткого періоду часу", - наголосив він.

Гаврилов визнає, що це буде неможливо, під час війни, однак додає, що "Україна повинна розуміти, що після її перемоги цей процес приєднання до блоку буде дуже, дуже коротким".

Він зазначив, що Україна вестиме переговори про "систему гарантій безпеки" з НАТО протягом перехідного періоду до членства.

На думку Гаврилова, такі гарантії мають включати зобов’язання країн НАТО допомогти Україні виграти війну; підтримка української економіки; продовження санкцій та інших форм тиску на Росію.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна сподівається на швидкий вступ до НАТО після перемоги 5.00 5 1
Політика / Україна
04.06.2023 295
Еще материалы раздела «Україна»