НОВОСТИ ДНЯ: РФ готується до довгої війни, спрямовує на оборону третину витрат з держбюджету, - розвідка  Що потрібно додати до котлет, щоб вони були соковитими: літній інгредієнт, який зробить їх ніжними  Як з'явився затонулий восьмий континент на Землі: сенсаційне дослідження вчених  Путін шукає слабкі місця НАТО і змінює стратегію: які країни під загрозою – The Telegraph  Різдво 25 грудня: розбираємося, коли Святий вечір 2023 року, все про офіційну дату свята та традиції  Без опадів та до +21°С: прогноз погоди по Київщині на 2 жовтня  Украинцев внесут в Реестр военнобязанных. Когда запустят и будут ли онлайн-повесткивсе новости дня
Політика
Світ
05.06.2023 1801

Російські добровольці відповіли, чи воювали громадяни Польщі на території Бєлгородщини

Росіяни прокоментували заяви про те, що поляки беруть участь у боях на території РФ.

468dc497ec270ccab7c38a93cbdf8d29_05.06.23

Російський добровольчий корпус, який спільно із легіоном "Свобода Росії", заходив на територію Бєлгородської області прокоментував заяву про те, що "участь у боях на території РФ брали польські добровольці". Вони спростували цю інформацію. Пише ТСН. 

Про це РДК написав написав на своєму телеграм-каналі.

Російські добровольці подякували полякам за участь у бойових діях на Оріхівському, Запорізькому та Бахмутському напрямку, проте спростували інформацію про те, що вони заходили на територію РФ.

"Що стосується бойових дій на території Російської Федерації, бійці ПДК забезпечують конвой полонених, військову та медичну логістику, але тільки в межах державного кордону України. Незважаючи на такі обмеження, ми все одно щиро дякуємо їм за неоціненний внесок у спільну справу і завжди включаємо їх у планування та ділимося з ними нашими трофеями", - йдеться у повідомленні.

Бої на території Бєлгородської області

У травні 2023 року російські добровольці із РДК та легіону "Свобода Росії" кілька разів заходили на територію Бєлгородської області РФ. Свої дії вони назвали звільненням Росії від путінського режиму.

У червні 2023 року росіяни знову зайшли на територію Бєлгородщини з української сторони. Зокрема, бійці "Російського добровольчого корпусу" та "Легіону Свобода Росії" у неділю, 4 червня, заявили про те, що вони заходять до передмістя Шебекіно у Бєлгородській області Росії.

Також росіяни звернулись до губернатора Бєлгородщини Гладкова з пропозицією особисто прийти до них та забрати полонених російських окупантів.

Оценка материала:

5.00 / 3
Російські добровольці відповіли, чи воювали громадяни Польщі на території Бєлгородщини 5.00 5 3
Політика / Світ
05.06.2023 1801
Еще материалы раздела «Світ»