НОВОСТИ ДНЯ: ЗСУ знищують на друзки російські С-400, це дорога втрата для РФ, - ЗМІ  Омлет із овочами: рецепт гарного сніданку  Синоптик дала прогноз на 21 вересня та до кінця тижня в Україні  Санду допустила, що придністровський конфлікт буде вирішено після перемоги України  Е-декларації для чиновників відкриють: Рада ухвалила закон  Синоптик Діденко прогнозує нову хвилю опадів та похолодання: де та коли зміниться погода  Коли переводять годинник на зимовий час 2023 року: запам'ятайте цю дату, щоб не пропуститивсе новости дня
Політика
Україна
05.06.2023 867

Список складений: Ігнат розповів про пілотів, яких відправлять на навчання на F-16

В першій хвилі можуть бути кілька десятків пілотів, повідомив Ігнат.

3be7aaa9b49e5f4362635cf5ef0e8b7c_05.06.23

Відправка українських пілотів за кордон для навчання на сучасних винищувачах F-16 відбуватиметься у декілька хвиль. Список уже складений. Пріоритет віддається молодим льотчикам та тим, хто добре володіє англійською мовою. Пише ТСН. 

Про це розповів речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарфону.

"Одномоментно ми не зможемо залучити велику кількість. Інтенсивність завдання ударів по ворогу доволі таки висока. Льотчики щодня б'ють окупатнів. Треба воювати тут, але треба й навчатись там. Тому на ротаційній основі будуть хвилями направлятись. В першій хвилі можуть бути кілька десятків пілотів. В першій хвилі будуть одні з кращих та найдосвідченіших пілотів. Пріоритет для тих, хто гарно володіє англійською мовою. Навчатись потрібно буде за кордоном, а там без мови важкувато буде", - пояснив він.

За словами Ігната, командувачем Повітряних сил генерал-лейтенантом Олещуком визначено список пілотів, які першими відправляться на навчання за кордон. Але він оновлюється, тому що пілоти можуть гинути.

"Хтось краще підготовлений, хтось гірше. Пріоритет йде на молодь, яка після повернення з навчання стане наставниками для своїх більш молодших колег. В кілька хвиль це буде зроблено. По мірі доставки нам авіатехніки теж будуть навчатися інженери і офіцери бойового управління", - додав речник ПС.

"Коаліції винищувачів" для України

Країни-партнери створили "коаліцію винищувачів". До неї наразі увійшли вісім країн: Велика Британія, Нідерланда, Польща, Данія, Швеція, Бельгія, Португалія і Франція. Але як підкресдюють в ОП, цей список держав розшириться.

Йдеться не лише про сучасні винищувачі F-16, а й про інші моделі бойових літаків. Наразі не відомо, які саме.

Оценка материала:

5.00 / 2
Список складений: Ігнат розповів про пілотів, яких відправлять на навчання на F-16 5.00 5 2
Політика / Україна
05.06.2023 867
Еще материалы раздела «Україна»