НОВОСТИ ДНЯ: МАГАТЕ закликає Росію негайно повернути Запорізьку АЕС під повний контроль України  Країна НАТО незабаром може отримати проросійського лідера, який проти допомоги Україні – CNN  Новий "золотий вересень": Путін вирішив відсвяткувати окупацію українських територій  Баклажани, запечені з м'ясом сиром та помідорами: страва, яка підійде і для святкового столу  Україна поступово бере Крим під вогневий контроль — Подоляк  "Будуть або тікати, або гинути": генерал спрогнозував, як ЗСУ звільнятимуть Токмак  Баклажани, запечені з помідорами та сиромвсе новости дня
Політика
Світ
06.06.2023 2025

"Вже існує озброєна опозиція": військовий експерт припустив, хто очолить Росію після Путіна

Можливо, у певний момент вони поєднаються з радикальним легіоном вільної Росії, якщо їхні політичні вимоги співпадуть

195ed3fb7ad8a015c77ffaaf37a5765f_06.06.23

Такі рухи, як “Легіон свободи Росії”, РДК (“Російський добровольчий корпус”) поповнюватимуться шанувальниками. Вони створюють озброєну опозицію, яка готова боротися із сучасним режимом Кремля зі зброєю в руках, тому їхній рух зростатиме. Пише ТСН. 

Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив Олександр Мусієнко, керівник Центру військово-правових досліджень.

"Вже існує озброєна опозиція, яка готова боротися зі зброєю в руках, тому їхній рух зростатиме. Ба більше, я припускаю, що з’являться й інші подібні рухи, які також виступатимуть проти російської влади", - сказав Мусієнко.

Він припустив, що у певний момент вони поєднаються з радикальним легіоном вільної Росії, якщо їхні політичні вимоги співпадуть.

За його словами, зокрема, ПВК “Вагнер”, виступатимуть в опозиції проти очільника Кремля Володимира Путіна.

За прогнозом експерта, конфлікти в РФ виникатимуть між різними рухами, а Москва втратить керованість процесами деяких регіонах.

"Уся внутрішньополітична ситуація в Росії буде розхитуватися", - наголосив Мусієнко.

За його словами, це неминучий процес, особливо на тлі українських успіхів на фронті та поразок Росії.

Експерт також зазначив, що Путін приречений на поразку та крах. На думку Мусієнка, нинішній очільник Кремля - вже минуле.

"З Путіним ніхто не вестиме жодних переговорів, мирних ініціатив, навіть якщо уявити, що Росія погодилася б на відведення військ. Тому його доля вирішена наперед. Я ставився б до Путіна як до минулого і вже замислювався про те, хто буде на чолі Росії і з ким нам дійсно доведеться мати справу”, - вважає експерт.

Тим часом український військовий експерт Олександр Коваленко зазначив, що рейди до Бєлгородської області військових підрозділів РДК та легіону “Свобода Росії” свідчать про намагання створити так звану “буферну зону” на території РФ.

Оценка материала:

5.00 / 2
"Вже існує озброєна опозиція": військовий експерт припустив, хто очолить Росію після Путіна 5.00 5 2
Політика / Світ
06.06.2023 2025
Еще материалы раздела «Світ»