НОВОСТИ ДНЯ: РФ готується до довгої війни, спрямовує на оборону третину витрат з держбюджету, - розвідка  Що потрібно додати до котлет, щоб вони були соковитими: літній інгредієнт, який зробить їх ніжними  Як з'явився затонулий восьмий континент на Землі: сенсаційне дослідження вчених  Путін шукає слабкі місця НАТО і змінює стратегію: які країни під загрозою – The Telegraph  Різдво 25 грудня: розбираємося, коли Святий вечір 2023 року, все про офіційну дату свята та традиції  Без опадів та до +21°С: прогноз погоди по Київщині на 2 жовтня  Украинцев внесут в Реестр военнобязанных. Когда запустят и будут ли онлайн-повесткивсе новости дня
Політика
Світ
08.06.2023 389

США ремонтують кораблі інопланетян – експрацівник американської розвідки

За його словами, Пентагон має повністю цілі, а також частково пошкоджені транспортні засоби неземного походження.

166f2e826ec0a453f1defa3c89ca03d4_08.06.23

Колишній співробітник американської розвідки Девід Груш, який керував аналізом незрозумілих аномальних явищ (UAP) в агенції Міністерства оборони США, стверджував, що у Сполучених Штатів є апарати нелюдського походження. Пише ТСН. 

Про це він сказав в інтерв'ю виданню Debrief.

Груш стверджує, що Пентагон має повністю цілі, а також частково пошкоджені транспортні засоби неземного походження.

Не тільки кораблі, але і пілоти

"Звичайно, коли ви знаходите щось, що або приземлилося, або розбилося, іноді ви стикаєтеся з мертвими пілотами. Вірте чи ні, як би фантастично це не звучало, це правда", — сказав він.

За словами інформатора видання, операції з відновлення корабля тривають на різних рівнях і що він знає конкретних осіб, нинішніх і колишніх, які залучені до цих робіт. Груш стверджує, що Пентагон у співпраці з представниками країн займаються надсекретними розробками, прагнучи переробити уламки інопланетних апаратів на зброю.

Позаземні технології допомогли у "гонці озброєнь"

На думку ексрозвідника, саме отримані технології позаземного походження використовувалися для отримання переваги у "80-річній гонитві озброєнь".

"Його твердження про існування гонки озброєнь на Землі, що відбувалася впродовж останніх вісімдесяти років і була зосереджена на технологіях зворотного інжинірингу невідомого походження, є фундаментально правильним, як і беззаперечне усвідомлення того, що принаймні деякі з цих технологій невідомого походження походять від нелюдського інтелекту", – сказав полковник армії у відставці Карл Нелл, який входив до складу робочої групи UAP.

Також Груш заявив Конгресу, що ця інформація була незаконно прихована від законодавців США, які нещодавно провели слухання щодо діяльності НЛО.

"Феномен нелюдського інтелекту реальний. Ми не самотні. Пошуки такого роду не обмежуються Сполученими Штатами. Це глобальне явище", — сказав Джонатан Грей, нинішній співробітник розвідки США в Національному центрі повітряно-космічної розвідки.

Як пише The Guardian, Нік Поуп, який на початку 1990-х років досліджував НЛО для британського Міністерства оборони, сказав, що розповідь Груша та Грея була дуже важливою. Адже йдеться не про "теорію змови" десь у соціальних мережах, а про офіційне звернення до Конгресу.

Зазначимо, що у США тепер віддають перевагу абревіатурі UAP, що означає "нерозпізнані повітряні явища" або "непізнані аномальні явища" (UAP), замість UFO (непізнаний летючий об'єкт – НЛО).

36-річний Девід Чарльз Груш, колишній бойовий офіцер в Афганістані, який отримав нагороди, є ветераном Національного агентства геопросторової розвідки (NGA) і Національного розвідувального управління (NRO). Від 2019 до 2021-го він працював представником розвідувального офісу в групі з невідомих повітряних явищ. Від кінця 2021 року до липня 2022 року він був співкерівником NGA з аналізу UAP та представником у робочій групі.

Раніше повідомлялося, що вчені зафіксували сигнали з Чумацького Шляху, схожі на повідомлення від інопланетян.

Оценка материала:

5.00 / 2
США ремонтують кораблі інопланетян – експрацівник американської розвідки 5.00 5 2
Політика / Світ
08.06.2023 389
Еще материалы раздела «Світ»