НОВИНИ ДНЯ: Жорсткіші покарання: Рада очікує презентацію Федорова щодо змін до військового обліку  Гороскоп на 2 березня за картами Таро: Ракам - сумніви, Тельцям - проявити турботу  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 2–8 березня  Що зірки нам пророкують: гороскоп на 2–8 березня 2026 року  Скільки часу потрібно Росії, щоб захопити весь Донбас — заступник голови ОП  Гороскоп на 2 березня: Дівам - зміни, Стрільцям - нові знання  Ціни на нафту злетять: експерти Reuters попередили про важливі зміни на тлі кризи в Іранівсі новини дня
Політика
Україна
09.06.2023 617

Київська ГЕС захищена від ударів з повітря та зсередини, - "Укргідроенерго"

Російські окупанти не зможуть підірвати Київську ГЕС, адже вона захищена від можливих ударів як з повітря, так і зсередини.

_ges2_travels_in_ua_650x410_09.06.23

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на гендиректора "Укргідроенерго" Ігоря Сироту в ефірі телемарафону.

Він заспокоїв українців та зазначив, що погрози окупантів щодо Київської ГЕС можуть бути тільки в їхній уяві.

Сирота підкреслив, що станція захищена як з повітря, так і зсередини.

Він додав, що загарбники не змогли нашкодити станції, коли вони знаходилися від неї в буквально 5 км - у Димері. Тому сьогодні росіяни нічого не зможуть із нею зробити.

Захист Київської ГЕС

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв зазначав, що Київська ГЕС перебуває в зоні відповідальності угруповання сил і засобів оборони Києва, яке підпорядковане йому.

Наразі вжиті відповідні заходи з безпеки станції щодо прикриття від ударів з повітря, а також унеможливлення дій ДРГ росіян.

Підрив Каховської ГЕС

Російські окупанти підірвали дамбу Каховської ГЕС вночі 6 червня. Через це почало затоплювати населені пункти у Херсонській, Миколаївській, Запорізькій та Дніпропетровській областях.

Так, у Херсонській області затоплено вже 600 кв. км. Найгірша ситуація спостерігається на лівому березі, який поки перебуває під ворожою окупацією. Загарбники не допомагають людям у затоплених районах та не дозволяють евакуюватися.

До того ж, стало відомо про перших жертв. Міська влада окупованих Олешок повідомила про трьох загиблих.

Оценка материала:

5.00 / 1
Київська ГЕС захищена від ударів з повітря та зсередини, - "Укргідроенерго" 5.00 5 1
Політика / Україна
09.06.2023 617
Еще материалы раздела «Україна»