НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
Бізнес
Економіка
10.06.2023 421

Кого шукають роботодавці та кому готові платити 50 тисяч гривень

У травні кількість відкритих вакансій на ринку праці України зросла і досягла 90 тис. Хоча показник поки що на 7% поступається травню довоєнного 2021 року.

Також зросла кількість резюме, повідомляє "Опендатабот" з посиланням на дані Work.ua.

Найбільший приріст пропозицій від роботодавців у порівнянні з квітнем зафіксовано у сферах "Будівництво, архітектура" (+21%), "Готельно-ресторанний бізнес, туризм" (+17%) та "Обслуговування" (+15%).

Серед лінійних працівників за рівнем зарплат лідирують медіабайєри – 52,5 тис. А водію-міжнароднику стали платити на 1,5 тис. грн. менше – до 40 тис. грн. Із зарплатами у 30 тис. грн у списку з'явилися рихтувальники та ріелтори.

При цьому кількість претендентів (нові та оновлені резюме) зросла на 4% і склала 366 тис. Жінки активніше за чоловіків шукають роботу – 126 тис. та 96 тис. резюме відповідно. Також активно шукали роботу студенти та випускники – кількість резюме зросла на 48%.

Щодо досвіду роботи, то третина кандидатів його не мають, а понад 35% мають досвід від 5 років.

Вперше за останні місяці зафіксовано пожвавлення на ІТ-ринку. Кількість вакансій зросла на 15% за місяць. Але кількість вакансій поступається кількістю кандидатів у 9 разів, свідчать дані Djinni.

Загалом у травні зафіксовано 1226 випадків найму. Це найвищий показник за рік і навіть більший, ніж було у травні 2021 року.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кого шукають роботодавці та кому готові платити 50 тисяч гривень 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
10.06.2023 421
Еще материалы раздела «Економіка»