НОВОСТИ ДНЯ: "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величка  Справжня загадка: вчені виявили планету, схожу на Землю  Зеленський анонсував звільнення Бахмута і ще двох міст   Після закінчення війни: уряд відклав створення реєстру олігархів  Лечо: рецепт смачної осінньої страви від Андрія Величкавсе новости дня
Політика
Україна
10.06.2023 244

У Конгрес США внесли законопроект про визнання Росії спонсором тероризму

У конгрес США внесли законопроект про визнання Росії країною-спонсором тероризму.

Документ подав конгресмен від Демократичної партії Тед Лью, ініціативу підтримали представники обох партій США. Про це Лью повідомив у Twitter.

У законопроекті наголошується, що РФ неодноразово надавала підтримку терористичним групам до та під час повномасштабної війни проти України.

Водночас, у документі зазначається, що у разі схвалення законопроекту Конгресом та підписання президентом США Джо Байденом, жодні його положення не можуть використовуватися для запровадження санкцій проти будь-яких осіб, які беруть участь у транзакціях з експорту сільськогосподарської продукції з України або щодо надання гуманітарної допомоги Україні.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Конгрес США внесли законопроект про визнання Росії спонсором тероризму 5.00 5 1
Політика / Україна
10.06.2023 244
Еще материалы раздела «Україна»