НОВИНИ ДНЯ: Магнітні бурі: прогноз на вихідні, 29-30 серпня  Чиста підлога без краплі хімії: дідівський спосіб, який працює краще за сучасні засоби  Гороскоп на 29 серпня: Скорпіонам – стосунки, Стрільцям – труднощі  Одна склянка у злив — і про засмічення труб можна забути надовго: метод, перевірений часом  У суботу в Україні без опадів, вдень до +28°  У Путіна знайшли нову причину не припиняти війну в Україні: заява  Путін побачив слабкість США після війни з Іраном, - The Washington Postвсі новини дня
Політика
Україна
14.06.2023 1235

В Міноборони пояснили, чого не вистачає Україні для перемоги у війні

Генерал Павлюк заявив про необхідність для України паритету чи переваги в повітряному просторі.

Новітні літаки для України критично важливі для того, щоб протидіяти літакам противника.

Про це сказав заступник міністра оборони генерал Павлюк в ексклюзивному інтерв’ю журналісту ТСН.Тиждень Андрію Цаплієнку.

"ТТХ наших і їхніх літаків не дозволяє нам ефективно боротися проти новітніх літаків росіян. Вони можуть вражати наші до моменту, коли вони навіть ще не побачили цей літак. Щоб відігнати їх від кордону, нам потрібні новітні літаки, щоб ми мали паритет в повітрі. Бо без паритету чи переваги в повітряному просторі важко виграти війну”, - заявив Олександр Павлюк.

Нагадаємо, на засіданні "Рамштайн", що відбудеться у червні, обговорюватимуться деталі "літакової коаліції", а також питання ППО, снарядів, амуніції та артилерії. Про це раніше повідомляв міністр оборони України Олексій Резніков.

Нагадаємо, в Офісі президента України розкрили склад "коаліції винищувачів" для України.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Міноборони пояснили, чого не вистачає Україні для перемоги у війні 5.00 5 2
Політика / Україна
14.06.2023 1235
Еще материалы раздела «Україна»