НОВИНИ ДНЯ: Тільки ці п'ять знаків Зодіаку гребтимуть гроші лопатою у 2026 році  Рютте: щоб зберегти мир у Європі, НАТО має більше витрачати на оборону та підтримку України  У Путіна назвали несерйозною ідею тристоронньої зустрічі США, України та РФ  Різдвяний дідух: що він символізує та чому його треба ставити у Святвечір  США пропонують нову тристоронню зустріч з Україною та Росією — Зеленський  Синоптик попередив про сніг та морози: коли в Україні значно похолодає  У Волгоградській області РФ вийшов з ладу магістральний газопровідвсі новини дня
Бізнес
Економіка
25.06.2023 498

Україна буде застосовувати прийняті в ЄС підходи щодо класифікації товарів

Кабінет міністрів ухвалив постанову, реалізація якої сприятиме однаковому з Євросоюзом застосуванню підходів щодо класифікації товарів.

Про це повідомляє сайт Кабміну.

Сьогодні уряд прийняв постанову “Про внесення зміни до порядку ведення Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності”.

Зазначається, що проєкт цієї постанови розробив Мінфін для забезпечення імплементації до українського законодавства положень актів права ЄС у частині урахування підходів до класифікації окремих товарів згідно з Комбінованою номенклатурою ЄС.

“Це сприятиме однаковому застосуванню всіма митними органами правил класифікації товарів під час прийняття рішень щодо класифікації товарів згідно з УКТЗЕД та рішень стосовно зобов’язуючої інформації з питань класифікації товарів”, – йдеться у повідомленні.

Відповідно до постанови, уряд доручив Держмитслужбі забезпечити:

  • оприлюднення переліку чинних рішень щодо класифікації товарів згідно з Комбінованою номенклатурою ЄС, передбачених у відповідних актах права ЄС на день прийняття цієї постанови, за умови, що такі рішення не суперечать положенням Міжнародної конвенції про Гармонізовану систему опису та кодування товарів, та актуалізувати його не рідше ніж раз на квартал;

  • підготовку та оприлюднення інформації щодо відповідності кодів товарів, зазначених у відповідних актах права ЄС, кодам чинної версії товарної номенклатури УКТЗЕД;

  • доопрацювання відповідного програмного забезпечення.

Оценка материала:

5.00 / 2
Україна буде застосовувати прийняті в ЄС підходи щодо класифікації товарів 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
25.06.2023 498
Еще материалы раздела «Економіка»