НОВИНИ ДНЯ: Буде штормити: якою буде магнітна буря 27–28 липня та як вберегтися метеозалежним  Наляканий Путін ховається: диктатор скасував гучний захід через страх замаху — Daily Express  Магнітні бурі, прогноз на три дні: чого очікувати від сонячної активності 27–29 липня  Остання повня перед сезоном затемнень: що означає повний місяць наприкінці серпня  Україна вдарила по нафтових об'єктах РФ за 1300 км від кордону  Спека "роздуває" рахунки за світло: як платити значно менше навіть із кондиціонером  «Недоторканних» не буде»: Драпатий почав масштабний аудит у ЗСУ та зробив жорстку заявувсі новини дня
Політика
Росія
26.06.2023 826

В РФ вже знайшли заміну Шойгу: новим міністром може стати ексохоронець Путіна

На думку так званих "воєнкорів", новим міністром оборони РФ стане колишній охоронець Путіна, а нині губернатор Тульської області Олексій Дюмін.

a8c250fc0fa991031a331af3f14422b1_26.06.23

Після відмови власника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина від походу на Москву і державного перевороту, російські телеграм-канали обговорюють, що Кремль міг пообіцяти за це звільнення міністра оборони РФ Сергія Шойгу. Пише ТСН. 

Натомість "Z-пропагандисти" вже почали шукати заміну Шойгу. На їхню думку, новим міністром оборони РФ стане колишній охоронець Путіна, а нині губернатор Тульської області Олексій Дюмін.

За інформацією так званих "воєнкорів", учора нібито саме Дюмін виїжджав на переговори з Пригожиним, і зміг з ним домовитися, щоб той припинив свій бунт.

Натомість пресслужба Тульської області назвала "недостовірними" повідомлення про те, що губернатор Олексій Дюмін брав участь у переговорах із Пригожиним.

У Мережі припускають, що сам Дюмін поки не хоче привертати до себе зайвої уваги. Також Дюмін нібито боїться, що його вважатимуть новим наступником Путіна, а в умовах боротьби між "вежами Кремля" така слава є дуже небезпечною.

Що відомо про Дюміна

Олексій Дюмін охоронцем президента РФ був з 1999 по 2007 роки. Коли російський уряд очолив Путін, Дюмін став його особистим ад'ютантом, проте цей факт згодом заперечував.

У 2012 році Олексій Дюмін призначений заступником начальника управління Служби безпеки президента Росії ФСО Росії. 2014 року призначений заступником начальника ГРУ.

Із 2015 року – начальник Головного штабу Сухопутних військ – перший заступник головнокомандувача Сухопутних військ. Цього ж року йому було присвоєно звання генерал-лейтенанта та призначено заступником міністра оборони Шойгу.

2016 року Путін призначив Олексія Дюміна виконувачем обов'язків губернатора Тульської області.

Дюмін є підсанкційною особою в багатьох країнах світу за підтримку військової агресії РФ проти України.

Раніше ЗМІ дізналися, що могли пообіцяти власнику ПВК "Вагнер" Пригожину в обмін на відступ від Москви.

Оценка материала:

5.00 / 2
В РФ вже знайшли заміну Шойгу: новим міністром може стати ексохоронець Путіна 5.00 5 2
Політика / Росія
26.06.2023 826
Еще материалы раздела «Росія»